تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رضوان‌شهر، معاون فرماندار رضوان‌شهر در آئین بهره‎برداری از طرح‌های اشتغال در جمع مدیران دستگاهای اجرایی افزود: امروز حرکت برای تولید و ایجاد رونق اقتصادی  یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است. ابراهیم چراغی افزود: دولت مصمم به حمایت از بخش‌خصوصی برای توسعه، تولیدی‌های کوچک و صنعتی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رضوان‌شهر، معاون فرماندار رضوان‌شهر در آئین بهره‎برداری از طرح‌های اشتغال در جمع مدیران دستگاهای اجرایی افزود: امروز حرکت برای تولید و ایجاد رونق اقتصادی  یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.


ابراهیم چراغی افزود: دولت مصمم به حمایت از بخش‌خصوصی برای توسعه، تولیدی‌های کوچک و صنعتی است که این کار موجب اشتغال جوانان خواهد بود  لذا می‌طلبد که همه مسوولان شهرستان در این راستا بیش از پیش تلاش کنند.


وی همچنین گفت: در هفته‌دولت امسال با بهره‌برداری از طرح‌های اشتغال در بخش کشاورزی، صنعتی، خودکفایی و… برای ۷۸ نفر شغل به صورت مستقیم ایجاد شده است.


به گزارش ایلنا، برای افتتاح و بهره‌برداری از این طرح‌ها اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و سیصد میلیون ریال از محل منابع بانکی و بخش خصوصی هزینه شده و  برای ۱۹ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس