تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در نخستین روز از هفته دولت با حضور مسؤولان و خانواده‌های معظم شهدا پنج طرح عام‌المنفعه بخش مرکزی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۴۸۶ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید. به گزارش ایلنا از رودسر، امروز در نخستین روز از هفته دولت با حضور مسؤولان و خانواده‌های معظم شهدا پنج طرح عام‌المنفعه بخش مرکزی این شهرستان […]

[ad_1]

در نخستین روز از هفته دولت با حضور مسؤولان و خانواده‌های معظم شهدا پنج طرح عام‌المنفعه بخش مرکزی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۴۸۶ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از رودسر، امروز در نخستین روز از هفته دولت با حضور مسؤولان و خانواده‌های معظم شهدا پنج طرح عام‌المنفعه بخش مرکزی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۴۸۶ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.


رضا غمخوار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رودسر تصریح کرد: رودسر دارای ۱۴ شهید والامقام روحانی بوده یک شهید مربوط به شهدای منای سال ۹۴ و ۱۳ شهید مربوط به دوران هشت سال دفاع مقدس است.


پرندآور درباره میزان بهره‌مندی مشترکان از پروژه مذکور، تصریح کرد: با عملیات اجرایی تأمین برق، پنج هزار مشترک از مزایای آن بهره‌مند شدند.


عباس رضوی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودسر نیز در مراسم افتتاح یک واحد مسکن مددجویی در کویه سفلی بخش مرکزی این شهرستان گفت: این پروژه به مساحت به مساحت ۴۶ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید که از این میزان، ۱۵ میلیون تومان وام و ۹ میلیون تومان کمک امداد بوده است.


رئیس اداره راه و شهرسازی رودسر در مراسم افتتاح روکش آسفالت راه روستایی گرجه‌پشت  بخش مرکزی این شهرستانخاطرنشان کرد: این پروژه راه ارتباطی چهار روستای گرجه‌پشت، گرمجان، مردابن و ناصرسرا است.


وی طول روکش آسفالت راه روستایی مذکور را ۱٫۵ کیلومتر عنوان کرد و بیان داشت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۶۵ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده و ۸۲۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر یک‌هزار و ۲۰۰ خانوار از مزایای آن بهره‌مند شدند.


رضا بلندپایه، رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی رودسر نیز در مراسم افتتاح روکش آسفالت روستای ناصرسرای بخش مرکزی این شهرستان گفت: این پروژه به طول ۱٫۵ کیلومتر و مساحت چهار هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۹۵ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده است.


رئیس اداره برق رودسر نیز در مراسم افتتاح یک پروژه تقویت برق با نصب دستگاه ترانس برق در این شهرستان اذعان داشت: این پروژه با احداث ۲۴۲ متر خط ۲۰ کیلو ولت هوایی و نصب یک دستگاه ترانس ۱۲۰ کیلو ولت آمپر با ۸۵ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده است.


ابراهیم پرندآور با اشاره به اینکه در هفته دولت جاری ۱۳ طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در رودسر افتتاح می‌شود، افزود: از سال گذشته تاکنون ۱۱۷ عدد ترانس تقویت برق در نقاط مختلف شهرستان با پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نصب شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس