تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] صبح امروز یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در بهشت زهرا (س) افتتاح شد. به گزارش ایسنا، در مراسم افتتاح یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس امیر سرتیپ علیرضا برخور، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به هفته […]

[ad_1]

صبح امروز یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در بهشت زهرا (س) افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، در مراسم افتتاح یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس امیر سرتیپ علیرضا برخور، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به هفته دفاع مقدس و تبریک این هفته به همه ملت ایران گفت: المان و یادمان رشادت‌ها،‌ دلاورمردی‌ها و ایثارگری‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همکاری نیروی هوایی و شهرداری تهران در بهشت زهرا (س) ساخته شد و امیدواریم این المان برای نسل جوان کشورمان ایثارگری‌ها و گوشه‌ای دلاورمردی‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارد.

وی در خصوص آمادگی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ و حراست از ایران اسلامی گفت: نیروی هوایی در موقعیتی که لازم بود آمادگی خود را برای حفظ و حراست از کشور نشان داد و امروز نیز با اتحاد با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی دفاع از استقلال و کیان کشور را دارد.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم اکبر توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) نیز با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: شهرداری تهران در سال ۱۳۹۵ دسته گلی را به خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس که حافظ امنیت و استقلال کشور بوده‌اند هدیه کرده است.

وی با اشاره به افتتاح المان خلبانان شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در بهشت زهرا (س) ساخته شده است گفت: این المان به همه لباس آبی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده تا یاد و خاطره ۱۲۴۳ شهید نهاجا را زنده نگهدارد.

به گزارش ایسنا، یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بهشت زهرا (س) در گلزار شهدای انقلاب اسلامی ایران همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شد. این المان یادآور دلاورمردی‌های ۱۲۴۳ شهید نهاجاست که ۳۳۳ شهید خلبان را به میهن اسلامی تقدیم کرده است و از این میان ۲۱۴ خلبان در هشت سال دفاع مقدس جان خود را تقدیم حفاظت از استقلال و کیان ایران اسلامی ‌کرده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس