تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کلینیک مشاوره و روانشناسی بیماران سوختگی برای خدمت دهی و پذیرش بیماران سوختگی و خانواده های آنان به همت انجمن ققنوس (حمایت از بیماران سوخته )، با همکاری بیمارستان سوختگی شهید مطهری ، افتتاح شد. به گزارش ایسنا، در این مراسم دکترمصطفی ده‌مرده‌ای، رییس بیمارستان سوختگی شهید مطهری و همچنین  دکترعروجی نائب رییس هیات مدیره انجمن […]

[ad_1]

کلینیک مشاوره و روانشناسی بیماران سوختگی برای خدمت دهی و پذیرش بیماران سوختگی و خانواده های آنان به همت انجمن ققنوس (حمایت از بیماران سوخته )، با همکاری بیمارستان سوختگی شهید مطهری ، افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم دکترمصطفی ده‌مرده‌ای، رییس بیمارستان سوختگی شهید مطهری و همچنین  دکترعروجی نائب رییس هیات مدیره انجمن ققنوس (حمایت از بیماران سوخته ) به همراه جمعی از روانشناسان که نذر فرهنگی جهت ویزیت بیماران سوخته بی بضاعت کردهاند، حضور داشتند .

 عروجی در این خصوص گفت:  بیماران سوختگی بعد از اتفاقی که برای آنها می افتد معلول اقتصادی ، فیزیکی و روحی می شوند و از طرفی خانواده بیماران به دلیل شوک وارد شده و عدم آگاهی در خصوص چگونگی رفتار با بیمار بعد از حادثه سوختگی نیازمند مشاوره هستند.  بنابراین انجمن ققنوس حمایت روحی از بیماران را در راس برنامه های توانبخشی خود گنجانده و با یاری خداوند و پیگیری مستمر انجمن و همکاری بیمارستان سوختگی  شهید مطهری و روانشناسان نیکوکار این امر محقق شد. 

بنابر گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران سوخته، دکترضیا، مسئول توانبخشی این کلینیک نیز درباره نحوه فعالیت این مرکز گفت:این کلینیک در اولین روزهای آغاز به کار خود در روزهای یکشنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۳ تا ۱۷ پذیرای بیماران سوختگی و خانواده های آنان از سراسر کشور خواهد بود.

جهت اطلاع بیشتر و پذیرش کلینیک توانبخشی درمانگاه شهید مطهری بیماران می توانند با شماره تلفن ۸۸۷۷۰۰۳۱ تماس حاصل کنند .  

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس