تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان تولید کننده سلولزی و مواد اولیه کاغذ دستمالی با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید. به گزارش ایلنا به نقل از شاتا از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،  اسحاق جهانگیری امروز (سه شنبه) در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در شهرک سرمایه گذاری […]

[ad_1]

کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان تولید کننده سلولزی و مواد اولیه کاغذ دستمالی با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از شاتا از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،  اسحاق جهانگیری امروز (سه شنبه) در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در شهرک سرمایه گذاری خارجی، ضمن افتتاح این کارخانه، از بخش های مختلف این واحد صنعتی بازدید کرد و در جریان ظرفیت تولید، میزان سرمایه گذاری و اشتغال آن قرار گرفت.


کارخانه صنایع کاغذ نرمه آذربایجان تولید کننده سلولزی و مواد اولیه کاغذ دستمالی با اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۲۸ هزار متر مربع  در شهرک سرمایه گذاری خارجی شهرستان شبستر راه اندازی شده و برای ۱۲۰ نفر اشتغالزایی صورت گرفته است. ظرفیت تولید روزانه این کارخانه ۱۲۰ تن و سالانه ۳۰ هزارتن است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس