تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بیش از ۱۵هزار مترمربع از پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاداسلامی،  آیت الله جوادی آملی، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاداسلامی  و جمعی از مسئولان افتتاح شد. به گزارش ایسکانیوز، ساختمان اداری این واحد دانشگاهی با ۴۵۰۰متر مربع، مجموعه […]

[ad_1]

دانشگاه آزاد اسلامی

بیش از ۱۵هزار مترمربع از پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاداسلامی،  آیت الله جوادی آملی، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاداسلامی  و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش ایسکانیوز، ساختمان اداری این واحد دانشگاهی با ۴۵۰۰متر مربع، مجموعه فرهنگی ورزشی با ۵۳۰۰ مترمربع و ساختمان آموزشی با ۳هزار مترمربع مساحت، از جمله پروژه هایی است که صبح امروز توسط هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

پروژههای دانش بنیان و درآمدزای دانشگاه آزاداسلامی واحد دماوند شامل مرکز رشد واحد های فن‌آور و مرکز تحقیقات بتن جمعاً به مساحت ۳۳۰۰مترمربع نیز افتتاح شد.

پروژه های مذکور با هزینه ای بالغ بر یکصد میلیارد ریال ساخته شده است.

گفتنی است پیش از افتتاح پروژه های آموزشی، اداری و ورزشی واحد دماوند، هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با آیت الله جوادی آملی دیدار و گفت و گو کرد که در این دیدار، مهندس سیدحسین هاشمی استاندار تهران نیز حضور داشت.

دستاوردهای دانشگاه ازاد اسلامی واحد دماوند

محمود صفری رئیس دانشگاه ازاد اسلامی دماوند در آیین افتتاح بهره برداری از فضای آموزشی ورزشی و اداری واحد دماوند گفت: زمانی که کار را در واحد دماوند شروع کردیم در ۴۰ هکتار زمین به ما تعلق گرفت.
امروز با ۳۰ هزار متر فضای آموزشی و ۱۴ هزار متر فضای سبز در این واحد دانشگاهی وجود دارد.
او در ادامه گفت: همچنین امروز با ۷ هزار دانشجو در سه مقطع جذب دانشجو داریم، که این ۷ هزار دانشجو در ۲۶۰ رشته کاردانی، ۴ رشته کارشناسی ۲۲ رشته کارشناسی ارشد و ۸ رشته دکترا مشغول به تمرین هستند.
رئیس واحد دماوند ادامه داد: در واحد دماوند ۱۱۰ عضو هیات علمیه تمام وقت در واحد دماوند مشغول به فعالیت هستند که در زمان دکتر میرزاده خیلی از مشکلات مربوط به جذب آسان تر شد.
او در ادامه گفت: همچنین ادغام پردیس های موجود در دماوند در این واحد دانشگاهی در دوره مدیریت دکتر میرزاده اتفاق افتاد.
صفری در ادامه با بیان اینکه ۱۷۱ کارمند در واحد دماوند وجود دارند گفت: برقراری خط تخصص کارمندان، ادامه تحصیل، و کمک هزینه ادامه تحصیل برای کارمندان از جمله اقداماتی بود که برای کارمندان انجام داده ایم.
او افزود: برقراری تئاتر فرهنگی متناسب با فعالیت دانشجویان اقدامات پژوهشی که با برنامه ریزی به سوی سوددهی بوده از دیگر اقداماتی است که در واحد دماوند انجام داده ایم.

آیت الله هاشمی رفسنجانی همراه دکتر میرزاده و استاندار تهران از محصولات تولید شده در مرکز رشد واحد دماوند دیدن به عمل آورد.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس