تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور همزمان با هفته دولت و در چهارمین روز سفر به استان گلستان ۸۲ پروژه عمرانی و طرح تولیدی اشتغالزای شهرستان علی آباد کتول را به صورت متمرکز افتتاح و برخی از آن ها را کلنگ زنی کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،این پروژه ها با اعتباری […]

[ad_1]

وزیر کشور همزمان با هفته دولت و در چهارمین روز سفر به استان گلستان ۸۲ پروژه عمرانی و طرح تولیدی اشتغالزای شهرستان علی آباد کتول را به صورت متمرکز افتتاح و برخی از آن ها را کلنگ زنی کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اجرایی یا آغاز شده است.
۵۷ طرح از این ۸۲ پروژه، عمرانی است که با هزینه ای بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۸۵۵ میلیون تومان اجرایی شده است.

بازدید از سد کبودوال، دیدار با منتخبان و برگزیدگان اقشار مختلف مردم شهرستان علی آباد کتول، حضور در جلسه شورای اداری این شهرستان و افتتاح پل شهید حتم لو گرگان از دیگر برنامه های چهارمین روز سفر وزیر کشور به استان گلستان است.

در مراسم بهره برداری از طرح های یاد شده حسن صادقلو استاندار گلستان، بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای و سید سلمان سامانی قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و استان ها حضور داشتند.

عبدالرضا رحمانی فضلی در هفته دولت و به منظور بازدید از شهرهای مختلف استان گلستان از روز پنج شنبه به این استان سفر کرده است.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس