تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بهره‌برداری و عملیات اجرایی ١۶٧ طرح و پروژه مهم در استان کهگیلویه و بویر احمد با دستور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس آغاز شد. به گزارش ایلنا، مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این طرح ها که در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، ارتباطات […]

[ad_1]

بهره‌برداری و عملیات اجرایی ١۶٧ طرح و پروژه مهم در استان کهگیلویه و بویر احمد با دستور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این طرح ها که در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، گردشگری، و تعاون و رفاه اجتماعی است، عصر یکشنبه و در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان برگزار شد.


در بخش صنعت ، معدن و تجارت می توان به افتتاح طرح فاز یک سیمان مارگون، کارخانه آجر دهدشت، طرح روغن کشی از دانه های روغنی و تصفیه روغن ، سیلوی نگهداری غلات و خشکاندن ذرت، واحد تولید مالت و همچنین آغاز عملیات اجرایی طرح کنسانتره و گندله و آهن اسفنجی، طرح تولید اسید فرمیک و نیل گچساران و طرح تولید نیترات پتاسیم لیراب  و همچنین سایت نمایشگاه بین المللی یاسوج اشاره کرد.


افتتاح ٢ پروژه سیستم آبیاری تحت فشار، ۴ واحد پرورش ماهی ، مرغداری گوشتی صنعتی و ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی و شرب عشایر و همچنین آغاز به کار مجتمع پرورش ماهی و گلخانه ای از طرح های دولت یازدهم در بخش کشاورزی است.


افتتاح بخش آنژیوگرافی جراحی قلب و بخش جراحی مغز و اعصاب نیز در بخش بهداشتی صورت گرفت.


آغاز عملیات اجرایی پروژه تجاری فرهنگی، ورزشی- تفریحی نیز در بخش رفاه اجتماعی انجام شد.


آغاز عملیات اجرایی هتل ۴ ستاره و مجموعه سرگرمی تفریحی نیز از اقدامات دولت در بخش گردشگری بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس