تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این مراسم گفت: مایه خوشبختی است که در هفته دولت در استان گیلان شاهد موفقیت ها و دستاوردهای خوب هستیم و از همه فعالان این عرصه چه بخش خصوصی و چه دولتی تشکر می‌کنم که تلاش می‌کنند تا […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این مراسم گفت: مایه خوشبختی است که در هفته دولت در استان گیلان شاهد موفقیت ها و دستاوردهای خوب هستیم و از همه فعالان این عرصه چه بخش خصوصی و چه دولتی تشکر می‌کنم که تلاش می‌کنند تا شعار امسال را محقق کنند.


خانم ابتکار افزود : برگزاری جشنواره لاله‌های تالابی با انتخاب نماد لاله ، کار بسیار زیبا و بزرگی بود زیرا وجود لاله در تالاب نشان دهنده سلامت تالاب است .


وی گفت : محیط زیست گیلان محیط زیست ارزشمند و شکننده ای است که اگر به درستی از آن استفاده شود می تواند سرمایه عظیمی برای گیلانی‌ها باشد .


معاون رئیس جمهور افزود : طرح هایی که در استان اجرا می‌شود کمترین آلودگی را برای محیط زیست داشته باشد تا در کنار ایجاد اشتغال و رفع مشکلات معیشتی محیط زیست نیز حفظ شود.


خانم ابتکار بر گردشگری پایدار در حوزه محیط زیست و طبیعت گردی با اولویت حفظ طبیعت و منابع زیست – محیطی تاکید کرد .


طرح مطالعاتی تالاب انزلی از سال ها پیش با همکاری گروهی از متخصصان ژاپنی با عنوان “جایکا” آغاز شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس