تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وب سایت سایبربان: مرکز جدیدی به‌منظور حفاظت از نهادهای سایبری انگلیس در مقابل حملات سایبری امروز توسط ملکه این کشور افتتاح شد.   مرکز امنیت سایبری ملی انگلیس که در لندن مستقر است به‌منظور بهبود مقاومت بریتانیا در مقابل حملات سایبری و همچنین بازوی عملیاتی مرکزی ایجادشده است. در همین حال سیاران مارتین، مدیر […]

[ad_1]

وب سایت سایبربان: مرکز جدیدی به‌منظور حفاظت از نهادهای سایبری انگلیس در مقابل حملات سایبری امروز توسط ملکه این کشور افتتاح شد.

 افتتاح مرکز امنیت سایبری در انگلیس

مرکز امنیت سایبری ملی انگلیس که در لندن مستقر است به‌منظور بهبود مقاومت بریتانیا در مقابل حملات سایبری و همچنین بازوی عملیاتی مرکزی ایجادشده است.

در همین حال سیاران مارتین، مدیر این مرکز دراین‌باره توضیح داد: ما در تلاشیم تا انگلیس را به دشوارترین هدف تبدیل کنیم.

این مرکز که بخشی از مرکز ارتباطات دولتی انگلستان محسوب می‌شود می‌گوید، ‌این کشور طی یک ماه با حدود ۶۰ حمله سایبری جدی روبرو است.

مارتین در بخش دیگری از اظهاراتش درباره این مرکز گفت: اطلاعات شخصی افراد،‌ کارمندان دولت و زیرساخت‌های دولتی در معرض تهدید این حملات قرار دارند و وظیفه ما این است که به بهترین شکل ممکن با این حملات مقابله کنیم.

گفته می‌شود علاوه بر حفاظت و پاسخ به حملات علیه دولت و سازمان‌های تجاری این مرکز باید از جامعه اقتصادی و اجتماع به معنی گسترده‌تر آن حفاظت کند. انگلستان یکی از دیجیتالی‌ترین اقتصادهای جهان را دارد.

مدیر این مرکز همچنین به اقدامات سایبری روسیه و تغییر رویکرد این کشور برای استفاده بیشتر از حملات سایبری اشاره کرد.

علاوه بر مارتین مقامات آلمانی و فرانسوی نیز نسبت به‌احتمال مداخله مسکو در انتخابات آتی این کشور هشدار داده‌اند اما رئیس مرکز امنیت سایبری ملی انگلیس می‌گوید تاکنون شواهدی مبنی بر وقوع حمله یا تلاش برای حمله به سازوکارهای دموکراتیک در این کشور وجود نداشته است.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس