تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دکتر میرزاده رئیس ژی به همراه دکتر دادگان معاون ورزشی دانشگاه، اولین و بزرگترین مجموعه پارک آبی و استخر سرپوشیده شهرضا که توسط واحد شهرضا ساخته شده را افتتاح کرد. به گزارش ایسکانیوز، مجموعه پارک آبی و استخر سرپوشیده «رویاهای آبی» تنها مجموعه پارک آبی شهرستان شهرضا به مساحت ۴هزار و ۵۰۰ مترمربع شامل […]

[ad_1]

دکتر میرزاده رئیس ژی به همراه دکتر دادگان معاون ورزشی دانشگاه، اولین و بزرگترین مجموعه پارک آبی و استخر سرپوشیده شهرضا که توسط واحد شهرضا ساخته شده را افتتاح کرد.

به گزارش ایسکانیوز، مجموعه پارک آبی و استخر سرپوشیده «رویاهای آبی» تنها مجموعه پارک آبی شهرستان شهرضا به مساحت ۴هزار و ۵۰۰ مترمربع شامل سونای خشک و بخار، سالن ماساژ، جکوزی و ۹ سرسره تفریحی است.

این مجموعه با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا ساخته و به بهره برداری رسید.

یکی از اصلی ترین ویژگی های این مجموعه، ضدباکتری بودن دیواره ها و ضدعفونی شدن استخر با گاز ازن است که این گاز ۳هزار برابر گندزدایی بیشتری نسبت به گاز کلر انجام می دهد و میکروب ها را تا ۹۹٫۹۹ درصد از بین می برد.

همچنین در استخر این مجموعه، هیدروتراپی زیرنظر پزشک متخصص انجام می شود.

دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جریان افتتاح این مجموعه بزرگ، از تمامی بخش ها و واحدهای آن بازدید کرد.

ادای احترام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به شهدای گمنام شهرضا

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بدو ورود به واحد شهرضا، با حضور در مزار شهدای گمنام، یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

گفتنی است رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مورد استقبال حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی امام جمعه شهرضا، مهندس گلابی فرماندار، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ امیرخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرضا، معاونان فرماندار و جمعی از مسئولان دانشگاهی و شهرستان قرار گرفت.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس