تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت کالای شهروند درمراسم افتتاح سی و چهارمین فروشگاه شهروند شعبه جنت آباد گفت: این شعبه در دهه ولایت کالاها را تا سقف ۵۰ درصد تخفیف ارائه خواهد داد. به گزارش ایسنا، علوی در مراسم افتتاح شعبه شهروند جنت آباد به وسعت ۱۲۰۰ متر در محله جنت آباد با اشاره به خدمات قابل […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت کالای شهروند درمراسم افتتاح سی و چهارمین فروشگاه شهروند شعبه جنت آباد گفت: این شعبه در دهه ولایت کالاها را تا سقف ۵۰ درصد تخفیف ارائه خواهد داد.

به گزارش ایسنا، علوی در مراسم افتتاح شعبه شهروند جنت آباد به وسعت ۱۲۰۰ متر در محله جنت آباد با اشاره به خدمات قابل ملاحظه این فروشگاه در سطح شهر تهران گفت: این شعبه در دهه ولایت کالاها را تا سقف ۵۰ درصد تخفیف ارائه خواهد داد که امیدواریم این تخفیفات موجب رضایت ساکنان محله جنت آباد باشد.

وی افزود: شعبه جنت آباد فروشگاه شهروند با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است. امیدواریم در آینده نزدیک در هر منطقه از شهر تهران با توجه به نیاز شهروندان شاهد بهره برداری یک شعبه فروشگاه شهروند باشیم.

مدیر عامل شرکت کالای شهروند تاکید کرد: بر اساس دستور شهردار تهران احداث شعبات فروشگاه شهروند در تمام مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است و این موضوع با هدف بهره‌مندی شهروندان از نیازهای معیشتی شان خواهد بود.

در ادامه این مراسم، اسدی شهردار منطقه ۵ نیز افتتاح این فروشگاه را به منظور خدمات دهی بیشتر به قشر متوسط منطقه جنت آباد دانست و افزود: ارائه خدمات به اقشار مردم از دلایل افتتاح شعبات فروشگاه شهروند است و با توجه به اینکه عمده شهروندان محله جنت آباد از طبقه متوسط مالی هستند. احداث این شعبه در این محله می‌تواند نقش بسزایی در رفع نیازهای شهروندان داشته باشد.

شهردار منطقه ۵ کاهش بار ترافیکی و سهولت دسترسی شهروندان محلی جنت آباد برای تأمین مایحتاج خود را از دیگر دلایل افتتاح شعبه جنت آباد خواند و ادامه داد: ارائه اجناس مرغوب باعث برآورده شدن بخش عمده نیازهای معیشتی شهروندان منطقه خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سی و چهارمین شعبه فروشگاه شهروند در محله جنت آباد مرکزی افتتاح شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس