تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲ هزار و ۵۶۶ طرح صنعتی و معدنی از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه در ۳۲ استان به مرحله بهره برداری رسید. به گزارش ایلنا به نقل از شاتا؛ معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست خبری خود با […]

[ad_1]

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲ هزار و ۵۶۶ طرح صنعتی و معدنی از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه در ۳۲ استان به مرحله بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از شاتا؛ معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست خبری خود با اهالی رسانه، با بیان این مطلب افزود:  ۲ هزارو ۵۶۶ فقره پروانه ی بهره برداری صنعتی و معدنی در نیمه نخست امسال  توسط این وزارتخانه صادر شده است که از لحاظ تعداد در مقایسه با پارسال  ۱۰٫۴ رشد داشته است.


حسین ابویی مهریزی با بیان اینکه این تعداد پروانه بهره برداری صادر شده از نظر سرمایه گذاری و اشتغال در مقایسه با ۶ ماهه نخست پارسال به ترتیب  ۱۲۷ و ۲۹٫۱ درصد افزایش یافت گفت:  ۳۶۴ فقره پروانه اکتشاف معدنی، ۲۸۰ فقره گواهی اکتشاف معدنی همچنین ۴۰۲ فقره پروانه بهره برداری معدنی در شش ماه نخست امسال توسط این وزارتخانه برای متقاضیان صادر شد که در مقایسه با  مدت مشابه سال گذشته از نظر صدور پروانه اکتشاف  ۵٫۲ درصد و از لحاظ پروانه بهره برداری معدنی ۱۲ درصد افزایش یافت.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص صدور جواز های تاسیس صنعتی و معدنی در دوره زمانی ۶ ماهه نخست امسال گفت: در این مدت ۷ هزارو۸۵۳ فقره  جواز تاسیس صنعتی و معدنی از سوی این وزارتخانه صادر شده که نسبت به مدت مشابه  ۲٫۵ درصد افزایش یافته است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس