تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وی افزود: همچنین مرکز گردشگری، اقامتی فرهنگیان غرب مشهد در زمینی به وسعت هفت هزار متر مربع با زیربنای ۱۶۰۰ متر در دو طبقه و با هزینه معادل ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. بزرگترین هتل پنج ستاره فرهنگیان نیز که ساخت آن حدود ۱۸ سال پیش آغاز شده و به دلایل متعدد […]

[ad_1]

وی افزود: همچنین مرکز گردشگری، اقامتی فرهنگیان غرب مشهد در زمینی به وسعت هفت هزار متر مربع با زیربنای ۱۶۰۰ متر در دو طبقه و با هزینه معادل ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. بزرگترین هتل پنج ستاره فرهنگیان نیز که ساخت آن حدود ۱۸ سال پیش آغاز شده و به دلایل متعدد متوقف مانده بود امروز ۸۵ درصد فضای فیزیکی آن به بهره برداری می رسد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش دیگر پروژه افتتاح شده امروز را نخستین تعاونی بهداشت و سلامت کارکنان آموزش و پرورش کشور در مشهد اعلام کرد و افزود: ارائه خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی در تمام زمینه ها، ارائه خدمات دارویی بهداشتی ، کلینیکی و دندانپزشکی به فرهنگیان و خانواده های آنان و ارائه خدمات ویژه به بیماران صعب العلاج از جمله خدمات این تعاونی است.

وی اظهار کرد: مرکز آموزشی رفاهی شماره ۲ فرهنگیان شهرستان نیشابور نیز با ۱۳۳۰ متر زیربنا و هزینه پنج میلیارد ریال تجهیز و راه اندازی شده است.

وی گفت: مرکز آموزشی – رفاهی فرهنگیان ناحیه ۵ مشهد با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و هزینه یک میلیارد و ۶۰ میلیون ریال و مرکز آموزشی- رفاهی آموزش و پرورش ناحیه ۲ با زیربنای ۶۰۰ متر در جوار حرم مطهر رضوی با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح شده امروز است.

بطحایی با بیان اینکه توسعه فضای فیزیکی و کمیسیون تخصصی پزشکی فرهنگیان با زیربنای ۱۰۰ متر و هزینه ۹۰۰ میلیون ریال امروز به بهره برداری رسید اظهار کرد: مرکز آموزشی – رفاهی شماره ۲ شهرستان بجستان با مساحت ۴۲۰۰ متر مربع و هزینه یک میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح شده امروز می باشد.

وی گفت: دبیرخانه دائمی ستاد اسکان فرهنگیان استان با زیربنای ۳۰۰ متر مربع افتتاح و عملیات اجرایی مرکز همایش‌های آموزش و پرورش استان در فضای بیش از هزار متر مربع آغاز شد.

بطحایی افزود: مرکز آموزشی- رفاهی میامی نیز با زیربنای ۳۰۰ متر و هزینه سه میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس