تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] اولین بانک غیرانتفاعی شیر مادر در ایالت نیویورک آمریکا افتتاح شد. به گزارش ایسنا، در بانک شیر مادر، شیر اهداکنندگان جمع‌آوری، طبقه‌بندی و پاستوریزه می‌شود و سپس به نقاط مختلف ایالت نیویورک برای رفع نیاز نوزادان به ویژه نوزادان زودرس ارسال می‌گردد. “اریکا هانکینسون” از مسئولان بانک شیر مادر نیویورک گفت: زنانی که زایمان […]

[ad_1]

اولین بانک غیرانتفاعی شیر مادر در ایالت نیویورک آمریکا افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، در بانک شیر مادر، شیر اهداکنندگان جمع‌آوری، طبقه‌بندی و پاستوریزه می‌شود و سپس به نقاط مختلف ایالت نیویورک برای رفع نیاز نوزادان به ویژه نوزادان زودرس ارسال می‌گردد.

“اریکا هانکینسون” از مسئولان بانک شیر مادر نیویورک گفت: زنانی که زایمان زودهنگام دارند اغلب دچار وضعیت استرس زایی می‌شوند در نتیجه بدن آنان برای تولید شیر آمادگی لازم را ندارد. همچنین از هر ۱۰ نوزاد یک مورد نارس به دنیا می‌آید.

به گفته هانکینسون اهدا کنندگان شیر باید از یک سری شرایط برخوردار باشند که شامل عدم مصرف دخانیات یا افزایش دهنده‌های شیر می‌شود زیرا بررسی‌ها حاکی از آن است که این ترکیبات سطح قند خون نوزادان نارس را کاهش می‌دهد.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، هانکینسون همچنین افزود: در آمریکای شمالی و کانادا ۲۵ بانک شیر مادر و در جهان ۲۹۰ مرکز وجود دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس