تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش  ایلنا از ساری ، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: پروژه‌هایی که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند در بخش زیرساخت شهرک‌های صنعتی هستند که نقش مهمی در فرآیند رونق تولید و توسعه اقتصادی منطقه ایفا خواهند نمود. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران […]

[ad_1]

به گزارش  ایلنا از ساری ، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: پروژه‌هایی که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند در بخش زیرساخت شهرک‌های صنعتی هستند که نقش مهمی در فرآیند رونق تولید و توسعه اقتصادی منطقه ایفا خواهند نمود.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به احداث تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار بااعتبار ۲۱۰۰۰ میلیون ریال به اتمام رسیده که ۱۲۴۰۰ میلیون ریال از محل منابع ملی و ۶۶۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی و ۱۰۰۰ میلیون ریال نیز از محل منابع استانی تأمین‌شده است.


موسوی افزود: پنج پروژه گازرسانی در شهرک‌های صنعتی مرزن‌آباد چالوس، درونکلا بابل، نکا، بهشهر و پل سفید سوادکوه با هزینه بالغ‌بر ۱۸۵۰۰ میلیون ریال انجام‌شده که ۶۷۵۰ میلیون ریال از محل منابع استانی و ۱۱۷۵۰ میلیون ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.


وی تصریح کرد: به‌منظور برطرف نمودن مشکل مخابراتی شهرک‌های صنعتی نیز عملیات اجرای فیبر نوری در شهرک‌های صنعتی استان در دست اجرا است که هم‌زمان با هفته دولت ۲ پروژه در شهرک‌های صنعتی بهشهر و رستم کلا قائم‌شهر با هزینه بالغ‌بر ۳۲۳۰ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسند.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: پروژه ساختمان آتش‌نشانی و ماشین اطفاء حریق در شهرک صنعتی بابکان و ساختمان اداری دفتر شهرک صنعتی شهدای محمودآباد نیز با هزینه بالغ‌بر ۴۸۵۰ میلیون ریال ساخته و تکمیل‌شده است.


موسوی ادامه داد: شبکه فاضلاب شهرک صنعتی بابلسر به طول ۶/۲ کیلومتر اجرا شد که برای اجرای این پروژه مبلغ ۸۰۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.


وی با اشاره به رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی در اجرای زیرساخت مناسب برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی یادآور شد: پروژه‌های عمرانی با توجه به محدودیت منابع در حال اجرا است که برای بهره‌برداری از ۱۲ پروژه در هفته دولت، مبلغ ۵۶۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس