تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی-مبارک امروز عصر ١ شهریور با به حرکت درآوردن عروسک های غول آسا از مقابل تالار وحدت آغاز شد. به گزارش ایسکانیوز، شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی که به شکل دو سالانه برگزار می شود امروز عصر در قالب یک کارناوال برگزار آغاز شد. در این مراسم عروسک های غول آسایی از […]

[ad_1]

1

شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی-مبارک امروز عصر ١ شهریور با به حرکت درآوردن عروسک های غول آسا از مقابل تالار وحدت آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز، شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی که به شکل دو سالانه برگزار می شود امروز عصر در قالب یک کارناوال برگزار آغاز شد. در این مراسم عروسک های غول آسایی از مقابل تالار وحدت به سمت تئاتر شهر حرکت کردند، این عروسک های غول آسا از تئاتر ” نان و عروسک” که ریشه در نمایش فرانسه دارند الگو برداری شده و امروز کودکان فراوانی را به خود جذب کردند.
در افتتاحیه جشنواره تئاتر عروسکی خانواده های زیادی همراه با فرزندان خود حضور داشتند که با عروسک های غول آسا عکس می گرقتند،
عروسک ها به شکل سیمرغ، آرش کمانگیر و اسطوره های ایرانی ساخته شده بودند، اما یکی از عروسک ها که به شکل ربات ساخته شده توجه بیشتر کودکان حاضر در این مراسم را به خود جلب کرد. این عروسک با انجام حرکاتی شبیه به یک ربات لحظات شادی را برای شرکت کنندگان در این مراسم به وجود آورد.
در دست کودکان حاضر در کارناوال افتتاحیه جشنواره عروسکی پرچم های کاغذی آبی رنگی وجود داشت که روی آنها نوشته شده بود”آسمان عروسک ها آبی است”.
اجرای موسیقی زنده همراه با حرکت عروسک ها به سمت تئاتر شهر از دیگر موارد موجود در این مراسم بود، نوازندگان با دف، دمام و فلوت آهنگ کارتون تلویزیونی “خونه مادربزرگه” را نواحتند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس