تاریخ انتشار: ۰۸ فرو ۱۳۹۵

اخبار رسیده به خبرنگار «انتخاب» حاکی از آن است که تیم انتخاباتی محمود احمدی نژاد فعالیت خود را برای حضور در رقابتهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اغاز کرده است.

به گزارش “گذارنیوز” به نقل از انتخاب برپایه این اخبار مشاوران تبلیغاتی احمدی نژاد پس از شکست سهمگین اصولگرایان در انتخابات هفتم اسفندماه گذشته به وی توصیه کرده اند، پیش از انکه جریان اصولگرایی از شوک خارج شود فعالیتهای انتخاباتی خود را اغاز کند تا اصولگرایان را در برابر یک کار انجام شده قرار دهد.
البته پیش از برگزاری انتخابات نیز، با انتشار نتایج نظرسنجی هایی که نشان می داد پایگاه اجتماعی احمدی نژاد حدود بیست درصد و دوبرابر پایگاه اجتماعی اصولگرایان است، جریان پایداری و نزدیک به احمدی نژاد وی را تنها گزینه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری دانسته بودند.
گفته می شود تیم انتخاباتی احمدی نژاد براساس تجربه ناموفق نزدیکی به طبقه متوسط در دوسال اخر دولت وی، ایجاد دوقطبی فقیر وغنی را بعنوان ایده اصلی انتخابات برگزیده اند.
براساس این ایده، هدف اصلی احمدی نژاد جذب ارا حاشیه نشینان و طبقات محروم خواهد بود. او قصد دارد با طرح شعار ٢۵٠ هزارتومانی دست کم دوازده میلیون رای طبقات محروم را جذب کند.
اگرچه احمدی نژاد در زمان مجلس هشتم نتوانسته بود مجوز یارانه ٢۵٠ هزارتومانی را دریافت کند و تنها توانست ۴۵ هزار تومان یارانه بدهد اما به اعتقاد تیم احمدی نژاد، در صورت پیروزی وی در انتخابات، مجلس قادر به مخالفت با شعار اصلی او نخواهد بود.
در حوزه اصولگرایان نیز تیم احمدی نژاد ، حضور در مجلس بیت رهبری و دیدار نماینده ىلی فقیه در خوزستان با وی را نشانه های کافی برای پذیرش مجدد احمدی نژاد عنوان می کنند.
در این شرایط و با توجه به چندین دوره ناکامی قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری بنظر می رسد گزینه اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات احمدی نژاد باشد.
تیم انتخاباتی احمدی نژاد جسارت و مهارت وی در مناظرات را از عوامل اصلی افزایش احتمال پیروزی وی می دانند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما
  1. البته باید دید با توجه به درآمد پایین نفتی این پول از کجا تامین خواهد شد و به مردم پرداخت میشه تنها راهشه افزایش یکباره بنزین به ۵ تا ۶ هزار تومنه
    ثانیاً خود پرداخت این پول بعد از یکسال باعث افزایش نقدینگی و در نتیجه باعث افزایش تورم وحشتناک میشه و تا جایی این تورم ادامه پیدا میکنه که مبلغ ۲۵۰۰۰۰ تومن بی ارزش بشه و این یعنی فقیرتر شدن مردم .

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس