تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیران باشگاه گسترش فولاد فردا درباره وضعیت مهاجم خود تیم تصمیم گیری می کنند. به گزارش ایسکانیـوز، از روز شنبه هفته گذشته از محمدرضاخلعتبری خواسته شد به جای شرکت در تمرینات تیم گسترش فولاد در منزل استراحت کند. که در این رابطه سرپرست، سرمربی و خود خلعتبری صحبت های متفاوتی را مطرح کردند. آذرنیا […]

[ad_1]

مدیران باشگاه گسترش فولاد فردا درباره وضعیت مهاجم خود تیم تصمیم گیری می کنند.

به گزارش ایسکانیـوز، از روز شنبه هفته گذشته از محمدرضاخلعتبری خواسته شد به جای شرکت در تمرینات تیم گسترش فولاد در منزل استراحت کند. که در این رابطه سرپرست، سرمربی و خود خلعتبری صحبت های متفاوتی را مطرح کردند.

آذرنیا اظهار داشت:به خواست مدیریت باشگاه با خلعتبری تماس گرفته و از او خواسته در تمرینات شرکت نکند.

فراز کمالوند اعلام کرد: خلعتبری هیچگونه مشکل ندارد و چند روزی از او مرخصی گرفته و به تمرینات باز می گردد.

خلعتبری هم در گفت وگویی اظهار داشت که فقط یک روز مرخصی خواسته اما سرپرست تیم به او گفته چند روزی در تمرینات شرکت نکند.

هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد فردا در همین خصوص تشکیل جلسه می دهد تا در رابطه با پرونده نامعلوم محمدرضا خلعتبری تصمیم گیری کند؛اینکه خلعتبری به اردوی تیم بازگردد یا با او تسویه حساب شود.

به نظر می رسد هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد بعد از شنیدن صحبت های فراز کمالوند رای به حضور خلعتبری در تمرینات گسترش فولاد دهد اما هنوز معلوم نیست خلعتبری در قبال این اتفاقات چه موضعی اتخاذ کند.

ضمن اینکه این روزها شایعاتی مبنی بر علاقه علیرضا منصوریان به جذب این ستاره در فضای مجازی مطرح شده تا بتوان در صورت جدایی احتمالی خلعتبری از تیم تبریزی مقصد بعدی این بازیکن را استقلال تهران در نظر گرفت.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس