تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با ادامه وزش تندباد و بارش‌های شدید باران در سواحل شرقی آمریکا، فرمانداران ایالت‌های ویرجینیا، مریلند، نیوجرسی و نیویورک اعلام وضعیت فوق‌العاده کرده‌اند. به گزارش ایسنا، خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرده که طوفان دریایی “هِرمین” تاکنون دو نفر را کشته است. شهرداران به نیروهای پلیس که در وضعیت آماده باش به سر می‌برند اختیارات ویژه […]

[ad_1]

با ادامه وزش تندباد و بارش‌های شدید باران در سواحل شرقی آمریکا، فرمانداران ایالت‌های ویرجینیا، مریلند، نیوجرسی و نیویورک اعلام وضعیت فوق‌العاده کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرده که طوفان دریایی “هِرمین” تاکنون دو نفر را کشته است. شهرداران به نیروهای پلیس که در وضعیت آماده باش به سر می‌برند اختیارات ویژه عملیاتی داده‌اند.

صبح روز گذشته (شنبه) تندبادی که در برخی مناطق سرعتش به ۱۳۰ کیلومتر می‌رسید یک کامیون باری را واژگون کرد که به مرگ راننده آن انجامید.

روز جمعه نیز بعد از رسیدن این طوفان سهمگین به خشکی خسارات فراوانی به شهرهای ساحلی فلوریدا و کارولینای جنوبی وارد شد و سقوط درخت جان یک نفر را گرفت.

در این حادثه طبیعی درختان بسیاری شکستند و سقوط دکل‌ها حدود ۳۰۰ هزار خانه در ایالت جورجیا را بدون برق گذاشت.

هِرمین ظهر جمعه به سواحل فلوریدا رسید. این نخستین تندباد دریایی سهمگین بود که بعد از حدود ۴۰۰۰ روز جنوب شرقی آمریکا را در می‌نوردید.

به گزارش بی‌بی‌سی، فرمانداران ایالت‌های شرقی از کارولینای جنوبی تا رود “آیلند” در شمال‌شرقی به بیش از ۱۰۰ میلیون سکنه این مناطق در مورد صدمات احتمالی این طوفان هشدار داده‌اند. آن‌طور که پیش‌بینی شده هِرمین صبح امروز (یکشنبه) به سواحل نیوجرسی و نیویورک خواهد رسید.

بنادر قایقرانی و سواحل شنا در نیویورک بسته شده و شهرداران از مردم خواسته‌اند از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس