تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل امور کارگزاریهای رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت که نتایج آزمون کتبی واگذاری مجوز کارگزاریها که در ٢٨ مردادماه برگزار شد، طی١٠ روز آینده اعلام می‌شود. به گزارش ایسنا، محمدعلی جنانی با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه هیئت مدیره و موافقت مدیرعامل در راستای توسعه و گسترش کارگزاریهای رسمی این سازمان، مقرر […]

[ad_1]

مدیرکل امور کارگزاریهای رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت که نتایج آزمون کتبی واگذاری مجوز کارگزاریها که در ٢٨ مردادماه برگزار شد، طی١٠ روز آینده اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمدعلی جنانی با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه هیئت مدیره و موافقت مدیرعامل در راستای توسعه و گسترش کارگزاریهای رسمی این سازمان، مقرر شد که مجوز ٢۵ کارگزاری جدید در ١۴ استان کشور به متقاضیان اعطاء شود و به منظور رعایت عدالت در این واگذاری ها، متقاضیان از طریق شرکت  و قبولی در آزمون و مصاحبه، مجوز ایجاد کارگزاری را دریافت کنند.

وی ادامه داد: آزمون واگذاری مجوز ٢۵کارگزاری جدید تامین اجتماعی همزمان در ٢٨ مرداد ماه در استان های آذربایجان شرقی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، کرمان، کرمانشاه، فارس، مازندران، مرکزی، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، هرمزگان، یزد و گلستان برگزار شد.


 جنانی با بیان اینکه در آزمون  واگذاری مجوز ٢۵ کارگزاری تامین اجتماعی، ١١۴١ نفر شرکت کردند، گفت: از این تعداد۶٣١ نفر مرد و ۵١٠ نفر زن هستند.


بر اساس اعلام روابط عمومی تامین اجتماعی، وی با بیان اینکه برگزاری آزمون کارگزاریها با همکاری ادارات کل حراست، آموزش و پژوهش و کارگزاریهای رسمی سازمان تامین اجتماعی انجام شد، اظهارکرد: دو برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در آزمون کتبی برای انجام مصاحبه دعوت می شوند.


مدیر کل امور کارگزاریهای رسمی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در کشور ١٧٨ کارگزاری تامین اجتماعی در سطح کشور فعالیت می کنند، گفت: ٣٠ کارگزاری نیز در شرف راه اندازی هستند و در آینده ٢۵ کارگزاری که آزمون واگذاری مجوز برای آنها برگزار شد، نیز به کارگزاری های این سازمان افزوده می شوند. 

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس