تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مشاور عالی سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ تا روز یکشبنه ۳۱ مرداد ماه خبرداد. حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اعلام ظرفیت پذیرش جدید توسط دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت […]

[ad_1]

مشاور عالی سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ تا روز یکشبنه ۳۱ مرداد ماه خبرداد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اعلام ظرفیت پذیرش جدید توسط دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبان، مهلت انتخاب رشته و ثبت کد رشته محل‌ها در فرم اینترنتی ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ یکشبنه ۳۱ مرداد ماه تمدید شد.


وی همچنین از امکان ویرایش اطلاعات داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند، خبرداد و خاطرنشان کرد: داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته خود را انجام داده‌اند، می‌تواند تا ساعت ۲۴ یکشنبه نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود اقدام نمایند.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: تا ساعت ۱۳ امروز ۱۲۱ هزار و ۳۹۳ داوطلب در رشته‌های با آزمون و ۱۷ هزار و ۵۴۰ نفر در رشته‌های بدون آزمون انتخاب کرده‌اند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس