تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دومین «کجشنبه» از مجموعه رویدادهای «کجشنبه های حافظ» شانزدهم مرداد با هنرمندی نیما رمضان در تالار حافظ اجرا می شود. به گزارش مهر، تجربه دوم «کجشنبه های حافظ» با اجرای نیما رمضان نوازنده گیتار گروه «کامنت» اسماعیل عظیمی، علی پناهی و رضا کولغانی خواننده گروه «داماهی» به صحنه خواهد رفت. «کجشنبه دوم» ترکیبی از […]

[ad_1]

دومین «کجشنبه» از مجموعه رویدادهای «کجشنبه های حافظ» شانزدهم مرداد با هنرمندی نیما رمضان در تالار حافظ اجرا می شود.

به گزارش مهر، تجربه دوم «کجشنبه های حافظ» با اجرای نیما رمضان نوازنده گیتار گروه «کامنت» اسماعیل عظیمی، علی پناهی و رضا کولغانی خواننده گروه «داماهی» به صحنه خواهد رفت.

«کجشنبه دوم» ترکیبی از موسیقی آمبینت و ریتم و تصویر انتزاعی بر اساس تم های تعریف شده خواهد بود که با بداهه نوازی گیتار نیما رمضان و ریتم اسماعیل عظیمی و بداهه خوانی رضا کولغانی، همچنین بداهه پردازی در تصویر و ویدئو مپینگ توسط علی پناهی ساعت ٢١ روز شنبه شانزدهم مرداد در تالار حافظ اجرا خواهد شد. به عبارتی این «کجشنبه» با گفتگوی میان موسیقی و تصویرپردازی بداهه تجربه خواهد شد.

تالار حافظ شنبه هر هفته برگزارکننده مجموعه رویداد کجشنبه ها است که با هدف ایجاد گفتگو و جستجو میان رشته های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود. رضا دادویی مدیر پروژه و مشاور هنری این مجموعه رویداد است که مدیریت هنری آن بر عهده فرهاد فزونی و پیمان قدیمی است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس