تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پرداخت تسهیلات به طور متوسط یک میلیارد تومانی به هزار و ۳۰۴ طرح اقتصادی خبر داد و اسامی هشت طرح بزرگی که قرار است توسط رئیس جمهور در هفته دولت افتتاح شود را اعلام کرد. به گزارش اقتصادنیوز، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پرداخت […]

[ad_1]


سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پرداخت تسهیلات به طور متوسط یک میلیارد تومانی به هزار و ۳۰۴ طرح اقتصادی خبر داد و اسامی هشت طرح بزرگی که قرار است توسط رئیس جمهور در هفته دولت افتتاح شود را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پرداخت تسهیلات به طور متوسط یک میلیارد تومانی به هزار و ۳۰۴ طرح اقتصادی خبر داد و اسامی هشت طرح بزرگی که قرار است توسط رئیس جمهور در هفته دولت افتتاح شود را اعلام کرد.

منوچهر طاهایی در مورد تسهیلات اعطایی توضیح داد: در موضوع اعطای تسهیلات به هفت هزار و ۵۰۰ طرح کوچک و متوسط صنعتی و معدنی تا این لحظه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان برای هزار و ۳۰۴ طرح پرداخت شده و به طور متوسط یک میلیارد تومان برای هر واحد صنعتی و معدنی متقاضی دیده شده است.

طاهایی با بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال بالغ بر ۲۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت تزریق شده است، گفت: نیاز بخش صنعت به طور متوسط حدود ۲۰۰ هزار میلیارد دلار در سال است.همچنین در سه ماهه نخست امسال خوشبختانه با فضای مناسب ایجاد شده رشد صنعتی به ۴٫۲ درصد رسیده که امید است روند افزایشی داشته باشد.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: در هفته دولت امسال ۱۵۵ طرح صنعتی و معدنی در ۳۱ استان کشور با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسند. با بهره‌برداری از طرح‌های یاد شده در هفته دولت برای ۹ هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد. هشت طرح بزرگ و مهم از ۱۵۵ طرح صنعتی و معدنی مشخص شده قابل افتتاح در هفته دولت، قرار است توسط رئیس محترم جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان‌های مختلف به بهره‌برداری برسند.

اسامی این هشت طرح بزرگ را که شانا منتشر کرده، در جدول اقتصادنیوز می‌توانید مشاهده کنید.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس