تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در حالى که رضاییان تنها دو جلسه تمرینى با پرسپولیس پشت سر گذاشته بود، در لیست این تیم برابر سفر به تبریز قرار گرفت. به گارش ایسکانیوز، رامین رضاییان که بعد از بازگشت تیم ملى از چین به تمرین پرسپولیس اضافه شد، در سفر این تیم به تبریز جزو نفرات برانکو انتخاب شده است. […]

[ad_1]

در حالى که رضاییان تنها دو جلسه تمرینى با پرسپولیس پشت سر گذاشته بود، در لیست این تیم برابر سفر به تبریز قرار گرفت.

به گارش ایسکانیوز، رامین رضاییان که بعد از بازگشت تیم ملى از چین به تمرین پرسپولیس اضافه شد، در سفر این تیم به تبریز جزو نفرات برانکو انتخاب شده است.

پرسپولیسى ها پیش از سفر به تبریز تمرین سبکى را در زمین شماره دو آزادى پشت سر گذاشتند و در ادامه ساعت ١٧ راهى تبریز خواهند شد. رامین رضاییان نیز در حالى که پیش بینى مى شد با توجه به اتفاقات رخ داده در لیست این تیم برابر تراکتور حضور نداشته باشد در لیست ١٩ نفره بازیکنان قرار گرفته و باید دید پیش از بازى کدام بازیکن از لیست خط خواهد خورد.

برانکو ایوانکوویچ پس از آخرین جلسه تمرینی سرخپوشان در تهران، نام ۱۹ بازیکن را برای سفر به تبریز و دیدار برابر تراکتورسازی به شرح زیر اعلام کرد:

علیرضا بیرانوند، رادوشوویچ، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، رامین رضائیان، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، صادق محرمی، محمد امین آرام‌طبع، آلکسی یانسکی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، محمد رحمتی، احمد نورالهی، مهدی طارمی، ولادیمیر و علی علیپور

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس