تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری اعلام شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی کشور به شرح زیر است: پنجشنبه ۸ مهر ۹۵ استقلال اهواز – اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز […]


اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران مرحله سوم جام حذفی کشور به شرح زیر است:


پنجشنبه ۸ مهر ۹۵


استقلال اهواز – اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز


کوپال ناظمی – عبدالرسول ذورقی – براتعلی مولوی – حسن شفیعی – ناظر: حیدر شکور


شهرداری بوشهر – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر


پیمان فرخی مهر – بهروز برون – حامد صفایی – رضا تارخ – ناظر: سعید بطحایی


مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان


امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – علی الفتی – احمد محمدی – ناظر: ایرج نظری


آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر


ابوالفضل گرجی – محمدعلی رضایی – علی ملامحمدی – قادر زارع پور – ناظر: عباس شهرجو


نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران


مهدی مرجانزاده – داریوش صابرمطلق – جعفر مهاجر – حامد صادقی جو – ناظر: حسین عرب براقی


زاگرس یاسوج – فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج


رضا قاسمی – رحیم حاجی پور – ولی کاوسی – نبی اله پورخلف – ناظر: رحیم مهرپیشه


ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی


علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – رضا نجفی – مجید محمدی – ناظر: فریدون اصفهانیان


بادران تهران- پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران


علی صباحی – حمید آذرنیا – مهدی معماری – شاهی یزدانی – ناظر: علیرضا یزدانی


غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد


حسین زیاری – فرهاد فرهادپور – محمدرضا فتحی – محمد جلیلوند – ناظر: رضا دهقان


آلومینیوم اراک – شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک


وحید صالحی – امید افخمی – موسی مه آبادی – عباس خلیلی – ناظر: رضا دهقان


پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس


سیدعلی میرغفاری – فرزاد بهرامی – حسن رحیمی پور- مصطفی بینش – ناظر: ابراهیم میرزابیگی


نساجی مازندران – شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر


مجید پورعلی – علی دودانگه – پوریا زحمتی – عباس مهدی زاده – ناظر : محمدرضا فلاح


شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.


جواد محمدی – امراله طراح – احسان تیموری – حسین اداوی – ناظر: صفدر احمدی


اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.


جواد شرفی – رضا قیم – رضا حیدری – نوراله حیدری – ناظر: رسول فروغی


شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز


میثم پورکریمیان – محمدرضا مدیرروستا – یعقوب حجتی – رضوان سرشار – ناظر: محسن فریمانی


 


جمعه ۹ مهرماه  ۹۵


بادران نوین تهران- سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران


محمدحسین ترابیان – جواد قنبریان – امیرمحمد داودزاده – مرتضی عابدی – ناظر: محمدعلی فروغی


امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک


روح اله شریفی – محمد راهی – حمید افشون – داود محرابی – ناظر: حسین نجاتی


پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم


عقیل جهانبازی – حمید نادری – بهمن عبدالهی – وحید زمانی – ناظر: علیرضا کناری


شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت ۱۵ ورزشگاه ازادی فومن


سعاد وفاپیشه – مسلم رحیم خانی – رامین بابایی – ابوالفضل دوستی – ناظر: بهرام کیانی


قشقایی شیراز – پرسپولیس زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود ورزشگاه حافظیه شیراز


محمدحسین زاهدیفر – جلیل شعرانی – علی احمدی – علی ابراهیمی – ناظر: علیرضا کهوری


خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل


انور دورانی – بابک خسروی – امیر فلاح – مهدی اجاقی – ناظر: علی اکبر جهانی


ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر


عباس صادقی – محمدهاشمی نسب – امین حسن زاده – مجتبی مختاری – ناظر: سعادت باغبان


تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی


محمد ملکی – حمزه علی سلیمی – مهدی سیفی – مهدی نجار – ناظر: صادق نوری


استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز


امید سعیدفر – مهدی شفیعی – محمدرضا طالبی – حسین خیرده  – ناظر: اسماعیل آمری


پدیده مشهد – نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد


میلاد بای – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – ابوالفضل حسینی –ناظر: ابوطالب طاهریان


 


شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵


عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.


پیروز سیف اله پور – مرتضی کاظمیان – حامد تازه پور – عبدالحسین باستان – ناظر: اصغر بیاتی


ملوان نوین بندرانزلی – استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی


علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمدعلی پورمتقی – حسین زمانی – ناظر: محمود رفیعی


 


یکشنبه ۱۱ مهر


سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین


سعید رحیمی مقدم – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – ناصر جنگی – ناظر: سعید بخشی زاده


 



منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس