تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته امداد امام (ره) طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این نهاد همزمان با عید سعید قربان آماده جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار در دفاتر و ادارات کمیته امداد در سراسر کشور خواهد بود. به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: «هموطنان خیر و نیکوکار در روز عید سعید قربان می‌توانند همانند سال […]

[ad_1]

خرید گوسفند برای ذبح در عید قربان - ترکمن صحرا

کمیته امداد امام (ره) طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این نهاد همزمان با عید سعید قربان آماده جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار در دفاتر و ادارات کمیته امداد در سراسر کشور خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: «هموطنان خیر و نیکوکار در روز عید سعید قربان می‌توانند همانند سال گذشته  گوشت قربانی و نذورات خود را از  طریق دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور، مصلی‌های نماز جمعه، میادین اصلی، امام زادگان و مراکز فروش و ذبح دام در سراسر کشور تحویل دهند تا بین نیازمندان توزیع شود.

هر سال کمیته امداد در عید سعید قربان، گوشت قربانی را در بین خانواده‌های مورد حمایت توزیع می‌کند و امسال نیز با همکاری ائمه جماعات، هیات امنای مساجد و معتمدین محلات، نذورات هموطنان جمع‌آوری و تلاش خواهد شد گوشتهای جمع آوری شده و کمکهای نقدی به نیازمندان واقعی  اختصاص یابد.

همچنین  هموطنان می‌توانند نذورات خود را از طریق سامانه #٨٨٧٧ * و یا شماره حساب ملی  ۰۱۰۲۳۴۰۲۳۴۰۰۶  به سهولت پرداخت کنند.

شایسته ذکر است  در سال گذشته مردم نیکوکار  و متدین کشورمان ۲۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نذورات عید سعید قربان  به کمیته امداد پرداخت کردند که  بین نیازمندان توزیع شده است».

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس