تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای کمک به هیئت‌های مذهبی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد. به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی صبح امروز در آیین افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب با بیان اینکه این نمایشگاه چند سالی است با شور و هیجان زیادی برگزار می‌شود، گفت: امسال […]

[ad_1]

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اعلام آمادگی شهرداری تهران برای کمک به هیئت‌های مذهبی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی صبح امروز در آیین افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب با بیان اینکه این نمایشگاه چند سالی است با شور و هیجان زیادی برگزار می‌شود، گفت: امسال هم سعی شده است تا با ارتقای سطح کیفی و کمی نمایشگاه، پاسخ مناسبی به درخواست‌های مردمی بدهیم.

وی با بیان اینکه در چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب ۲۴۰ غرفه با همکاری ۱۱۰ صنف ایجاد شده است، گفت: ۵۰۰۰ قلم کالا در این نمایشگاه با حداقل تخفیف ۲۰ تا ۴۰ درصد ارائه می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب در ۱۳ سالن برگزار می‌شود که ۲۱ هزار متر می‌شود، این رقم نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

عبداللهی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه سعی شده به موضوعات فرهنگی توجه ویژه‌ای شود، گفت: اخیرا شورای سیاست‌گذاری عطر سیب با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی راه‌اندازی شده و سعی داریم که حداقل هر ماه این شورای سیاست‌گذاری تشکیل شود تا بحث‌ها به سمت مباحث فرهنگی این نمایشگاه پیش برود و امیدواریم نمایشگاه عطر سیب در مباحث فرهنگی بیش از پیش اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه ما در ماه‌های رمضان و محرم شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی و آمار بزه در کشور هستیم، تصریح کرد: این مساله نشان می‌دهد که مردم در ایام خاص در مورد مسائل مذهبی و دینی حساس‌تر هستند و این مساله می‌تواند در کاهش آسیب‌ها موثر باشد و برهمین اساس با تلاش مضاعف و با کمک گرفتن از هیئت‌های مذهبی که قدرت‌های نرم نظام و پرچمداران فرهنگی ما هستند می‌توانیم کاهش آسیب‌های اجتماعی را تسری بخشیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه حداقل ۱۹ هزار هیئت مذهبی در سطح شهر تهران فعال هستند و می‌توانیم با کمک آنها در راستای کاهش ناهنجاری‌ها و ارتقای سطح فرهنگ اقدامات خوب و موثری انجام دهیم، گفت: شهرداری تهران و حوزه معاونت اجتماعی بیش از گذشته در خدمت سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت‌های مذهبی است و آماده است تا با اقدامات مشترک طرحی را ارائه دهند که آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها کاهش یابد و شهرداری تهران از آن حمایت می‌کند.

عبداللهی با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در پیاده‌روی اربعین گفت: اگر شورای شهر تهران اجازه دهد، می‌توانیم در مورد اربعین و اقدامات شهرداری گزارشی را در صحن ارائه دهیم و در کلام کوتاه باید اعلام کنم که ۱۵ هزار نفر از پرسنل شهرداری در مراسم اربعین به مردم خدمت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، در مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه عطر سیب، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران، معصومه آباد رییس کمیته ایمنی شورای شهر تهران، اقبال شاکری رییس کمیته عمران شورای شهر، ابوالفضل قناعتی عضو هیات رییسه شورا، محسن پیرهادی عضو هیات رییسه شورا و پرویز سروری رییس کمیسیون حقوقی و نظارت حضور داشتند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس