تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزارت خارجه سوریه از اعلام آمادگی دمشق برای همکاری با سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیایی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روسیا‌الیوم، وزارت خارجه سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد که دمشق آماده همکاری با تیم سازمان منع گسترش سلاحهای شیمیایی که هم اکنون برای تحقیق در خصوص شناسیایی طرف استفاده کننده از […]

[ad_1]

اعلام آمادگی دمشق برای همکاری با سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیاییدمشق: انگلیس مسئول مستقیم ریخته شدن خون مردم سوریه استپرونده حملات شیمیایی بخشی از فشار به دمشق و همپیمانان آن است

وزارت خارجه سوریه از اعلام آمادگی دمشق برای همکاری با سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیایی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روسیا‌الیوم، وزارت خارجه سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد که دمشق آماده همکاری با تیم سازمان منع گسترش سلاحهای شیمیایی که هم اکنون برای تحقیق در خصوص شناسیایی طرف استفاده کننده از سلاحهای شیمیایی در سوریه حضور دارد، است.

به گزارش تسنیم، سازمان ملل متحد و سازمان منع گسترش سلاحهای شیمیایی دولت سوریه و گروه تروریستی داعش را به استفاده از گازهای سمی متهم کرده است.

دولت سوریه ضمن تکذیب استفاده از سلاحهای شیمیایی، مطرح شدن مجدد پرورنده شیمیایی را بخشی از فشار به این کشور و همپیمانانش دانست.

در همین راستا بشار جعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد چند روز قبل در گفتگو با شبکه خبری المیادین گفت که گزارش شورای امنیت سازمان ملل درباره استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه دارای اشکالات بسیاری است.

وی افزود: سازمان ملل و کشورهای صاحب نفوذ در کمک به شناسایی طرفهای به کار گیرنده سلاح شیمیایی در خان العسل کوتاهی کردند.

جعفری همچنین تاکید کرد: گزارش نهایی کمیته تحقیق درباره سلاح شیمیایی در سوریه هنوز منتشر نشده است و آنچه منتشر گردیده مبتنی بر شهادتهای دروغین است و حدود ۶۰ ارگان برای شهادت علیه دولت سوریه جعل شده است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس