تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اوکراین با درخواست روسیه مبنی بر افزایش حجم ترانزیت گاز به اروپا موافقت کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه اینترنتی اسپوتنیک، شرکت گازپروم روز سه شنبه (١٩ مرداد ماه) از آمادگی اوکراین، پل ارتباط گازی بین روسیه و اروپا، برای افزایش حجم انتقال گاز روسی به قاره سبز خبر داد. با […]

[ad_1]

اوکراین با درخواست روسیه مبنی بر افزایش حجم ترانزیت گاز به اروپا موافقت کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه اینترنتی اسپوتنیک، شرکت گازپروم روز سه شنبه (١٩ مرداد ماه) از آمادگی اوکراین، پل ارتباط گازی بین روسیه و اروپا، برای افزایش حجم انتقال گاز روسی به قاره سبز خبر داد.

با توجه به این که فعالیت خط لوله نورد استریم از ٩ تا ١٧ اوت به دلیل تعمیر و نگهداری به طور موقت می شود، گازپروم از شرکت بهره بردار شبکه انتقال گاز اوکراین (اوکرترنسگاز) درخواست کرد حجم انتقال گاز روسیه را افزایش دهد.

گازپروم اعلام کرد: این شرکت بلافاصله پس از دریافت تأیید از سوی اوکراین و اعلام آمادگی این کشور برای افزایش انتقال گاز به اروپا در آینده، حجم عرضه گاز خود را افزایش داد.

در پی این درخواست، شرکت اوکراترنسگاز اوکراین نیز موافقت کرده است که میزان انتقال گاز به اروپا از مسیر این کشور را تا ٢٠ درصد افزایش دهد، مشروط بر اینکه گازپروم فشار لازم برای انتقال را تامین کند.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس