تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران آخرین فرصت برای ارسال مدارک مرتبط با صدور مجوز حرفه‌ای و تکمیل نواقص مدارک باشگاه‌های لیگ برتری را اعلام کرد.  به گزارش ایلنا و به نقل از سایت سازمان لیگ، سهیل مهدی رئیس کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه‌ای گفت: باشگاه‌های لیگ […]

[ad_1]

کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران آخرین فرصت برای ارسال مدارک مرتبط با صدور مجوز حرفه‌ای و تکمیل نواقص مدارک باشگاه‌های لیگ برتری را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت سازمان لیگ، سهیل مهدی رئیس کمیته فنی، توسعه و صدور مجوز حرفه‌ای گفت: باشگاه‌های لیگ برتری که تاکنون برای تکمیل و رفع نواقص پرونده خود در راستای صدور مجوز حرفه‌ای اقدام نکرده‌اند ضروریست تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵  نسبت به ارسال مدارک خواسته شده و تکمیل پرونده خود از طریق نرم افزار CLAS اقدام کنند.


وی افزود: در صورتی که باشگاه‌ها مدارک خواسته شده از سوی AFC و کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ را تا مهلت مقرر ارسال نکنند به منزله انصراف از دریافت مجوز حرفه‌ای و ملی بوده که تبعات ناشی از آن متوجه باشگاه‌ها خواهد بود.


مسئول صدور مجوز حرفهای عنوان کرد: تعیین فرصت تعیین شده در نرم افزار مربوط غیر قابل تغییر و هرگونه درخواست در رابطه با تمدید فرصت ارسال و یا پذیرش مدارک غیر ممکن است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس