تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فدراسیون جهانی تنیس روی میز رده‌بندی جدید بازیکنان این رشته را اعلام کرد. به گزارش ایلنا، در رنکینگ و در بخش مردان، نوشاد عالمیان با ۲۰۷۹ امتیاز و یک پله صعود در رده ۱۰۳ قرار گرفته و بهترین بازیکن ایرانی در این لیست است. همچنین نیما عالمیان با ۲۰۲۳ امتیاز و ۱۱ پله سقوط […]

[ad_1]

فدراسیون جهانی تنیس روی میز رده‌بندی جدید بازیکنان این رشته را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، در رنکینگ و در بخش مردان، نوشاد عالمیان با ۲۰۷۹ امتیاز و یک پله صعود در رده ۱۰۳ قرار گرفته و بهترین بازیکن ایرانی در این لیست است. همچنین نیما عالمیان با ۲۰۲۳ امتیاز و ۱۱ پله سقوط در جایگاه ۱۲۴ قرار گرفت و میعاد لطفی نیز با ۱۳۶۳ امتیاز و ۵۲ پله صعود در مکان ۳۵۶ ایستاد.


در رنکینگ جهانی تنیس روی میز، نام افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی دیده نمی‌شود. نوروزی به همراه میدیا لطف الله نسبی از جمله بازیکنان سرشناس ایران هستند که به دلیل عدم حضور در رقابت‌های بین‌المللی در ماه‌های اخیر از رنکینگ خارج شدند و در صورت حضور در اولین مسابقه دارای رنکینگ جهانی، می‌توانند دوباره به این لیست بازگردند.


در بخش بانوان، ندا شهسواری همچنان بازیکن بازیکن ایران است و با ۱۷۲۵ امتیاز و دو پله سقوط در رده ۳۰۱ قرار دارد.


پس از شهسواری، شیما صفایی و هلیا اصغری که پیش از این جایی در رنکینگ نداشتند، به ترتیب با ۱۰۰۹ و ۹۸۹ امتیاز در رده‌های ۶۳۷ و ۶۴۹ ایستاده‌اند.


در این بخش محجوبه عمرانی و مریم صامت به دلیل شرکت نکردن در رقابت‌های بین المللی در ماه‌های جهانی از رده‌بندی جهانی خارج شدند و برای بازگشت به این رنکینگ باید در یک رقابت بین‌المللی به میدان بروند، البته عمرانی به تازگی از تیم لمی کشورمان خداحافظی کرده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس