تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس پلیس راهور نیروی انتظامی در دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی در کشور فنلاند، مدال برنز این کنفرانس را دریافت کرد. به گزارش ایسنا، دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی از ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه( ۱۸ الی ۲۱ سپتامبر)با هدف پیشگیری از سوانح ومصدومیت ها در ارتقای […]

[ad_1]

رییس پلیس راهور نیروی انتظامی در دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی در کشور فنلاند، مدال برنز این کنفرانس را دریافت کرد.

به گزارش ایسنا، دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی پیشگیری از مصدومیت‌ها و ارتقای ایمنی از ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه( ۱۸ الی ۲۱ سپتامبر)با هدف پیشگیری از سوانح ومصدومیت ها در ارتقای ایمنی به ویژه در مسائل مربوط به موضوعات ترافیکی شامل ایمنی راه،‌ ایمنی وسیله نقلیه و ‌ایمنی کاربران راه(راننده، عابر پیاده، موتور سوار و دوچرخه سوار) در فنلاند برگزار شد.

در کنفرانس امسال بیش از ۱۲۰۰ محقق وکارشناس مرتبط از ۱۳۲ کشور جهان شرکت کردند که پلیس راهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ارسال آثار متنوع موفق به کسب مدال برنز در این رقابت بین المللی شد.

در این همایش، سردار “تقی مهری”رئیس پلیس راهور ناجا به اتفاق همراهان شامل دکتر “حمید سوری” عضو هیئت مدیره شبکه تحقیقات جهانی پیشگیری از سوانح ترافیکی وابسته به سازمان جهانی بهداشت، سرهنگ “عین اله جهانی” معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا و سرهنگ “حمید علی نقیان” کارشناس عالی انتظامی و ایمنی شرکت داشتند.

براساس گزارش سایت پلیس، در مراسم اختتامیه، رئیس پلیس راهور ناجا مدال برنز این کنفرانس را از مدیر کل بین المللی ایمنی رسانه ای وابسته به سازمان ملل متحد دکتر مارسیا هاول دریافت کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس