تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: بن‌کارت‌هایی با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دبیران سمن‌ها از ماه جاری به آنان اعطا می‌شود. عارف دانه کار در گفت‌وگو با ایسنا افزود: بن کارت دبیران سمن‌ها شامل تخفیف ۵۰ درصدی به منظور استفاده از استخرها ، مراکز مشاوره ازدواج و […]

[ad_1]

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: بن‌کارت‌هایی با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دبیران سمن‌ها از ماه جاری به آنان اعطا می‌شود.

عارف دانه کار در گفت‌وگو با ایسنا افزود: بن کارت دبیران سمن‌ها شامل تخفیف ۵۰ درصدی به منظور استفاده از استخرها ، مراکز مشاوره ازدواج و خرید کتاب است و اکنون این بن‌ها آْماده تحویل به دبیران سمن‌هاست.

وی با اشاره به اعطای جوان کارت به جوانان اهوازی گفت: این کارت‌ها به صورت آزمایشی در هفته جوان به ۲۰۰۰ جوان اهوازی اعطا شد و آنان می‌توانستند از برخی امکانات ورزشی و رفاهی مانند استخر با تخفیف ۵۰درصد بهره ببرند.

دانه‌کار در پایان درباره زمان اجرای سراسری طرح جوان کارت اظهارکرد: این کار بستگی به قابلیت‌های شهرستان‌های مختلف استان خوزستان و تمایل حامیان مالی دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس