تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فراکسیون اهل سنت مجلس دهم عصر امروز تشکیل جلسه داد و اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون انتخاب شدند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، جلیل رحیمی جهان‌آبادی با اعلام این خبر گفت: در جلسه امروز فراکسیون اهل سنت اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند و بر این اساس جلال محمود زاده نماینده مهاباد به […]

[ad_1]

فراکسیون اهل سنت مجلس دهم عصر امروز تشکیل جلسه داد و اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون انتخاب شدند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، جلیل رحیمی جهان‌آبادی با اعلام این خبر گفت: در جلسه امروز فراکسیون اهل سنت اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند و بر این اساس جلال محمود زاده نماینده مهاباد به عنوان رئیس فراکسیون اهل سنت انتخاب شد.

وی همچنین گفت: در این جلسه محمدباسط دورازهی نماینده سراوان به عنوان نایب رئیس اول، محسن بیگلری نماینده سقز و بانه به عنوان نایب رئیس دوم و محمود نگهبان سلامی نماینده خواف به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس دهم در مجلس همچنین از انتخاب خود و شهاب نادری نماینده پاوه و جوانرود به عنوان دبیران اول و دوم فراکسیون اهل سنت خبر داد.

وی همچنین گفت که این انتخاب یکساله است و ترکیب اعضای هیئت رئیسه در سال آینده مجدداً به انتخاب خواهند شد.

رحیمی در پایان گفت که اولین جلسه این فراکسیون هفته آینده برگزار خواهد شد تا ضمن تبادل نظر و دیدگاه اعضا دستور کار فراکسیون نیز مشخص شود.

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس