تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رئیس سازمان در امور سیما اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره‌ تلویزیونی جام جم را منصوب کرد. دکتر میرباقری در حکمی اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.  به گزارش ایلنا، مرتضی میرباقری معاون رئیس سازمان در امور سیما در حکمی علیرضا برازش، محمدرضا جعفری جلوه، علی اصغر‌پور محمدی، رضا […]

[ad_1]

معاون رئیس سازمان در امور سیما اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره‌ تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.

دکتر میرباقری در حکمی اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد. 


به گزارش ایلنا، مرتضی میرباقری معاون رئیس سازمان در امور سیما در حکمی علیرضا برازش، محمدرضا جعفری جلوه، علی اصغر‌پور محمدی، رضا پورحسین، مجید زین العابدین، حسین ساری، حسین کرمی، محمد مهدی یادگاری، محمد سرشار و سلیم غفوری را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی کرد و دکتر عبدالکریم خیامی را به عنوان دبیر این جشنواره منصوب کرد. 


ارزیابی آثار تولید شده در رسانه ملی، ایجاد بستری برای رقابت و تقویت ابتکار و خلاقیت دست اندرکاران تولید، از جمله موضوعاتی است که معاون سیما خواستار توجه به آن شد. 


وی همچنین ارتقاء تولیدات سیما را از اهداف جشنواره جام جم خواند و فراهم کردن زمینه‌های مناسب برای شناسایی توانمندی‌ها و کشف استعدادهای جوان را از دلایل برگزاری آن دانست. 


ایجاد فرصت‌های مناسب در تبادل افکار و انتقال تجارب برنامه سازان از دیگر موضوعاتی بود که دکتر میرباقری بر آن تاکید کرد. 


وی از اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی جام جم خواست تا علاوه بر سیاست‌گذاری، راهبری و برنامه‌ریزی جشنواره بر حسن اجرای فرایند برگزاری آن نیز نظارت کافی داشته باشند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس