تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴

رسانه‌های حامی و وابسته به گروه تروریستی داعش اقدام به انتشار تصاویری کردند که در آن نشان داده می‌شود که اعضای این گروه اوقات فراغت خود را چگونه سپری می‌کنند.

به گزارش “گذارخبر”  به نقل از مشرق، پایگاه‌های خبری حامی گروه تروریستی داعش تصاویری را منتشر کردند که در آن نشان داده می‌شود که اعضای این گروه چگونه اوقاتی را که در آن به جنگ نمی‌پردازند سپری می‌کنند.

در این تصاویر نشان داده می‌شود که اعضای این گروه به ماهیگیری می‌پردازند و سپس اقدام به سرخ کردن ماهی می‌کنند و تعدادی از آنها نیز اقدام به ساخت قایق‌های چوبی کرده و تعدادی نیز به غواصی در رود فرات می‌پردازند.

نکته جالب توجه در این تصاویر آن است که تعدادی از این تروریست‌ها هیچ هراسی از نشان داده شدن مستقیم تصاویرشان نداشته و حتی در تصاویر نیز اقدام به تبسم می‌کنند.

کارشناسان معتقدند که داعش تلاش دارد با انتشار این تصاویر نشان دهد که اعضای این گروه به زندگی عادی خود در مناطق تحت سیطره خود در سوریه و عراق می‌پردازند.

اعضای داعش اوقات فراغت خود را چگونه سپری می‌کنند + تصاویراعضای داعش اوقات فراغت خود را چگونه سپری می‌کنند + تصاویراعضای داعش اوقات فراغت خود را چگونه سپری می‌کنند + تصاویر

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس