تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از کانون هموفیلی ایران، احمد قویدل گفت: این ورزشکار کشورمان متولد ۱۳۷۷ است و از بیماران و اعضای کانون هموفیلی ایران به شمار می آید. قویدل گفت: مهربان در زمان حاضر در زمره بیماران هموفیلی خفیف ( با درصد ۱۶ ) است و توسط خانواده و با […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از کانون هموفیلی ایران، احمد قویدل گفت: این ورزشکار کشورمان متولد ۱۳۷۷ است و از بیماران و اعضای کانون هموفیلی ایران به شمار می آید.


قویدل گفت: مهربان در زمان حاضر در زمره بیماران هموفیلی خفیف ( با درصد ۱۶ ) است و توسط خانواده و با مشاوره بخش درمانی در رشته پومسه (از رشته های تکواندو بدون درگیری با حریف ) فعالیت می کند.


وی اظهار کرد: این قهرمان با پشتکار و تمرین های پیوسته توانسته است به مسابقات قهرمانی کشور راه یابد و با شرکت در مسابقات آسیایی ۲۰۱۵ به مقام سوم آسیا دست یافته است.


قویدل ادامه داد: مهربان، امسال با تلاش و انگیزه بالا به مقام قهرمانی کشور رسید و با این پیروزی درخشان به مسابقات جهانی پومسه در پرو اعزام شده است.


مسابقات پومسه از ۲۱ سپتامبر ( ۳۱ شهریور ماه ۹۵ ) تا ۲ اکتبر برگزار می شود.


وی خاطرنشان کرد: بی تردید امیر رضا مهربان تا کنون با کسب مقام سوم آسیا در ردیف ورزشکاران بزرگ کشور و افتخار آفرین برای میهن است.


قویدل اظهار امیدواری کرد که پس از بازگشت این عضو توانا و ورزشکار کانون هموفیلی ایران از مسابقات جهانی در مراسم ویژه ای ضمن تقدیر از او، توجه جامعه هموفیلی کشور به ظرفیت ها و توانایی های ورزشی بیماران و همچنین توجه آنان به انجام فعالیت های ورزشی مجاز برای بیماران هموفیلی جلب شود.


وی یاد آور شد: درزمان حاضر مسابقات کشوری در رشته های شطرنج ، تیر اندازی، شنا ، دارت و تنیس روی میز برای بیماران هموفیلی وجود دارد اما متاسفانه فدراسیون ورزشی مربوطه توجهی به ضرورت تداوم این ورزش ها ندارد و چند وقتی یک بار اقدام به برگزاری نمایشی این مسابقات می کند.


مدیر عامل کانون هموفیلی ایران همچنین گفت: در زمان حاضر زیر ساخت های لازم در مراکز استان ها برای ورزش هموفیلی ها وجود ندارد و تشکیل تیم ها و تمرینات آنها تداوم ندارد .

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس