تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار منطقه ۱۳ از اعزام ۲۴۰ نفر از شهروندان منطقه ۱۳ به مناطق عملیاتی با هدف ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و همچنین تقویت باورهای دینی و انقلابی خبر داد. به گزارش ایسنا، هادی ذاکری با  اشاره به  معرفی عظمت و ماهیت اقدامات رزمندگان در قالب کاروان های راهیان نور گفت: کاروان راهیان نور […]

[ad_1]

شهردار منطقه ۱۳ از اعزام ۲۴۰ نفر از شهروندان منطقه ۱۳ به مناطق عملیاتی با هدف ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و همچنین تقویت باورهای دینی و انقلابی خبر داد.

به گزارش ایسنا، هادی ذاکری با  اشاره به  معرفی عظمت و ماهیت اقدامات رزمندگان در قالب کاروان های راهیان نور گفت: کاروان راهیان نور شهرداری منطقه ۱۳ متشکل از  ۲۴۰ نفر از کلیه اقشار اجتماعی اعم از خانواده شهدا ، جانبازان ، بسیجیان ، فرهنگیان و… در قالب ۶ اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب دفاع مقدس اعزام می شود.

وی  با اشاره به برگزاری مراسم بدرقه کاروان راهیان نور مورخ ۱۳ شهریور ماه افزود: با تشکیل ستاد راهیان نور منطقه ، هماهنگی لازم برای برگزاری مراسم بدرقه ، موضوعات فرهنگی و اعزام مناسب زائران به عمل می آید.

ذاکری  اظهار کرد: کاروان راهیان نور  منطقه از ۱۳ شهریور با حرکت به سمت شهرهای غرب کشور  از یادمان شهدای عملیات مطلع الفجر ،  والفجر سه و کربلای یک در سلسله ارتفاعات قلاویزان ، غار قوری قلعه ، یادمان شهدای پاوه ،موزه دفاع مقدس شهر همدان  و.. به مدت چهار روز  بازدید و با عظمت و ماهیت اقدامات رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، وی انتقال فرهنگ مقاومت و ایثار به جامعه ، ایجاد حس وطن دوستی در نهاد زائران و بیان مظلومیت ملت ایران و ستم متجاوزان در جنگ تحمیلی را از اهداف اعزام زائران به مناطق عملیاتی برشمرد و افزود: علاقه مندان به بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور تا اوایل شهریور ماه فرصت دارند برای ثبت نام با در دست داشتن کپی شناسنامه و کارت ملی به اداره امور ایثارگران شهرداری منطقه واقع در بزرگراه امام علی (ع) مراجعه کنند.  

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس