تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از اعزام سگ‌های تجسس و زنده‌یاب به محل حادثه ریزش تونل مترو خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا «سید مصطفی مرتضوی» درباره اقدامات هلال احمر و سازمان امداد و نجات در حادثه ریزش کارگاه مترو گفت: در ساعت ۱۷:۴۵ امروز این حادثه به […]

[ad_1]

 مصدومیت ۶ نفر در اثر ریزش آوار در کارگاه مترو

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از اعزام سگ‌های تجسس و زنده‌یاب به محل حادثه ریزش تونل مترو خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا «سید مصطفی مرتضوی» درباره اقدامات هلال احمر و سازمان امداد و نجات در حادثه ریزش کارگاه مترو گفت: در ساعت ۱۷:۴۵ امروز این حادثه به سازمان امداد و نجات اطلاع داده شد که بلافاصله یک تیم پیشرو از جمعیت هلال احمر شهرری و یک تیم پشتیبانی از جمعیت هلال احمر استان تهران به محل حادثه واقع در مترو تهران ایستگاه کیانشهر اعزام شد.

او با بیان اینکه دو تیم آنسَت (سگ‌های تجسس و زنده‌یاب) نیز به محل اعزام شدند گفت: برابر گزارش‌های اولیه، این حادثه ۱۵ حادثه‌دیده در پی دارد که امدادرسانی به آن‌ها در حال انجام است.

همچنین حسن عباسی، سخنگوی اورژانس تهران نیز از افزایش شمار مجروحان حادثه ریزش تونل مترو به ۶ تن خبر داد و گفت: عوامل اورژانس، شش نفر از حادثه‌دیدگان را به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کردند. همچنین دو تن دیگر نیز دچار مصدومیت سطحی شده بودند که به شکل سرپایی در محل تحت درمان قرار گرفتند.

عباسی افزود: در حال حاضر ۱۰ دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حضور دارد که خودروی فرماندهی اورژانس نیز ناظر بر عملکرد امدادگران اورژانس است.

گفتنی است این حادثه که در ایستگاه در حال ساخت مترو در محله کیانشهر (منطقه ۱۵) رخ داد، ۵ مصدوم برجای گذاشت.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس