تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر فدراسیون گلف بیان کرد: هدف از اعزام تیم ملی گلف به مسابقات تایلند کسب تجربه وآشنایی با قوانین جدید گلف است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف غلامرضا معماری بیان کرد:مسابقات اوپن گلف به میزبانی تایلند از اول شهریور با شرکت ۱۵ کشور برترآغاز می شود که تیم […]

[ad_1]

دبیر فدراسیون گلف بیان کرد: هدف از اعزام تیم ملی گلف به مسابقات تایلند کسب تجربه وآشنایی با قوانین جدید گلف است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف غلامرضا معماری بیان کرد:مسابقات اوپن گلف به میزبانی تایلند از اول شهریور با شرکت ۱۵ کشور برترآغاز می شود که تیم ایران برای اولین بار در این مسابقات شرکت می کند.

وی افزود:ملی پوشان گلف برای شرکت در این رقابت ها روزجمعه ۲۹مردادماه به مسابقات تایلند اعزام می شوند

معماری افزود:اعضای تیم ملی از رقابت های قهرمانی گلف کشورانتخاب شدند با توجه با اینکه مسابقات قهرمانی گلف به تازگی برگزار شد اردویی برای تیم ملی در نظر نگرفتیم.

معماری ادامه داد: هدفمان از اعزام تیم ملی به مسابقات تایلند کسب تجربه ،آشنایی با قوانین جدید گلف وایجاد انگیزه ملی پوشان است وانتظار نداریم که بهترین نتیجه را کسب کنند اما یقین دارم در این رقابت ها خوب ظاهر می شوند.

وی افزود:ملی پوشان نیاز دارند که در چنین رقابت هایی شرکت کنند تا با سبک تیم قدرتمند آشنا شوند.

معماری در پایان خاطر نشان کرد:این مسابقات برای رده های ۱۸ تا ۳۰ است که رده سنی ۳۰ سال به بالا مهرماه به مسابقات آسیایی اعزام می شود.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس