تاریخ انتشار: ۱۳ خرد ۱۳۹۴

شبکه الاخباریه عربستان سعودی در گزارشی خواستار پیروی کشورهای عربی از عربستان سعودی برای مقابله با آنچه توسعه نفوذ ایران نامید، شد. به گزارش گذارنیوز شبکه الاخباریه عربستان سعودی در گزارشی خواستار پیروی کشورهای عربی از عربستان سعودی برای مقابله با آنچه توسعه نفوذ ایران نامید، شد. الاخباریه در تحلیلی ضد ایرانی مدعی شد ایران […]

شبکه الاخباریه عربستان سعودی در گزارشی خواستار پیروی کشورهای عربی از عربستان سعودی برای مقابله با آنچه توسعه نفوذ ایران نامید، شد.
عربستان
به گزارش گذارنیوز شبکه الاخباریه عربستان سعودی در گزارشی خواستار پیروی کشورهای عربی از عربستان سعودی برای مقابله با آنچه توسعه نفوذ ایران نامید، شد.

الاخباریه در تحلیلی ضد ایرانی مدعی شد ایران در امور داخلی کشورهای منطقه مداخله می کند، بنابر این کشورهای عربی باید موضع یکپارچه ای علیه تهران اتخاذ کنند.

این شبکه در ادامه بدون اشاره به تجاوز عربستان به یمن با نمایش تصاویری از این کشور مدعی شد ایران عامل بحران یمن و ادامه مشکلات آن است.

الاخباریه در ادامه ادعا کرد عامل مشکلات سوریه هم بشار اسد و حامیانش هستند.

عربستان در طول بحران یمن همواره ایران را متهم به دخالت در امور یمن کرده است. این در حالی است که این کشور با تجاوز نظامی خود به یمن، مانع از حل مشکلات داخلی این کشور توسط مردم یمن شد.

لازم به ذکر است که سعودی بیش از ۲ ماه است که در حال بمباران یمن است و باعث مرگ تعداد زیادی از مردم بی گناه یمن شده است.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس