تاریخ انتشار: ۱۵ بهم ۱۳۹۴

روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار تصاویر این رویداد دهشتناک اشاره می کند که جلادی نشسته بر روی ویلچر کار نظارت بر کشتن دست کم یکی از قربانیان را انجام می دهد.

.این روزنامه در ادامه اشاره می کند که همانگونه که زیر نویس عکس ها نشان می دهند کشتار در شهر سرت در مرکز لیبی در روز سه شنبه انجام شده است. این تصاویر همزمان با فراخوان “جان کری” وزیر امور خارجه امریکا برای اقدام مشترک تمام کشور علیه داعش در لیبی متتشر شده اند.

شاخه گروه تروریستی داعش در لیبی تصاویری را منتشر کرده که نشان می دهد آن گروه تروریستی در تازه ترین اقدام خود سه نفر را به اتهام “جاسوسی” به صلیب کشیده است.

به گزارش خرداد، روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار تصاویر این رویداد دهشتناک اشاره می کند که جلادی نشسته بر روی ویلچر کار نظارت بر کشتن دست کم یکی از قربانیان را انجام می دهد.

این روزنامه در ادامه اشاره می کند که همانگونه که زیر نویس عکس ها نشان می دهند کشتار در شهر سرت در مرکز لیبی در روز سه شنبه انجام شده است. این تصاویر همزمان با فراخوان “جان کری” وزیر امور خارجه امریکا برای اقدام مشترک تمام کشور علیه داعش در لیبی در جریان نشستی با حضور رهبران کشورهای غربی در رم متتشر شده اند.

 

 

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس