تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شنیده ها حاکی از آن است که طبق قوانین کره شمالی، ممکن است عکس سلفی معروف ورزشکاران دو کشور کره جنوبی و شمالی برای نماینده نیمه شمالی شبه جزیره کره دردساز شود. به گزارش تابناک ورزشی، در حاشیه مسابقات این دوره المپیک تصاویر و رویداد های بسیاری ثبت شده است که باعث تعجب همگان بود. […]

[ad_1]

شنیده ها حاکی از آن است که طبق قوانین کره شمالی، ممکن است عکس سلفی معروف ورزشکاران دو کشور کره جنوبی و شمالی برای نماینده نیمه شمالی شبه جزیره کره دردساز شود.

به گزارش تابناک ورزشی، در حاشیه مسابقات این دوره المپیک تصاویر و رویداد های بسیاری ثبت شده است که باعث تعجب همگان بود. یکی از این اتفاقات عکس سلفی ای ای بود که نمایندگان دو کشور کره جنوبی و کره شمالی در رشته ژیمناستیک با یک دیگر انداخته بودند.

این عکس که به سرعت در فضای مجازی پخش شد صلح دو نماینده از این دو کشور را نشان می داد که به هیچ عنوان روابط خوبی با یکدیگر نداشتند و بسیاری از این تصویر به عنوان نمادی برای صلح مردم این دوکشور یاد کرده اند.حال شنیده ها حاکی از آن است که این عکس برای نماینده کره شمالی دردساز خواهد شد و او محکوم به اعدام شده است.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس