تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] اعتصاب بیمارستانی در نروژ موجب شده که بیش از ۷۰۰ نوبتِ جراحی در چندین بیمارستان این کشور به تعویق بیافتد. به گزارش ایسنا، روزنامه “آفن‌پوستن” در گزارشی در این باره منتشر کرد که به دلیل این اعتصاب بیمارستانی در نروژ که وارد هفته چهارم شده بیش از ۷۰۰ نوبت جراحی به تعویق افتاده است. […]

[ad_1]

اعتصاب بیمارستانی در نروژ موجب شده که بیش از ۷۰۰ نوبتِ جراحی در چندین بیمارستان این کشور به تعویق بیافتد.

به گزارش ایسنا، روزنامه “آفن‌پوستن” در گزارشی در این باره منتشر کرد که به دلیل این اعتصاب بیمارستانی در نروژ که وارد هفته چهارم شده بیش از ۷۰۰ نوبت جراحی به تعویق افتاده است.

در پی این اعتصاب که روی هزاران بیمار تاثیر نامطلوب داشته در مجموع ۵۹۵ پرسنل و کارمند در ۱۵ بیمارستان این کشور دست از کار کشیده‌اند. مسئولان دو بیمارستان گزارش کرده‌اند که تعدادی کودک نیز جزو این بیماران هستند که برای دریافت کمک‌های پزشکی و درمانی انتظار می‌کشند.

به گزارش شینهوا، انگیزه اصلی این اعتصاب، ‌ نارضایتی و اعتراض کارمندان بیمارستانی به ساعات کاری و بی‌توجهی برخی از مسئولان صنفی آنها به درخواست‌های قبلی است.

مقامات برخی از این بیمارستان‌ها که تاکید کرده‌اند این وضعیت تنها به جراحی‌های از پیش تعیین‌شده مرتبط است و شامل بیماران سرطانی، بیماران اورژانسی و کودکان نمی‌شود، امیدوارند که هرچه زودتر این اعتصاب پایان یافته و بیمارانِ بیشتری تحت تاثیر شرایط فوق قرار نگیرند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس