تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] طراح این لباس در دفاع از این البسه گفت: این طراحی نشاندهنده فرهنگ گذشته کشور ماست و مایه تاسف است که بسیاری از افراد از گرجستان قدیم فاصله گرفته اند. هزاران نفر از مردم گرجستان با امضای بیانیه‌ای، خواستار تعویض لباس کاروان ورزشی این کشور در رقابت‌های المپیک یورو ۲۰۱۶ شده‌اند. به گزارش “ورزش […]

[ad_1]

طراح این لباس در دفاع از این البسه گفت: این طراحی نشاندهنده فرهنگ گذشته کشور ماست و مایه تاسف است که بسیاری از افراد از گرجستان قدیم فاصله گرفته اند.

هزاران نفر از مردم گرجستان با امضای بیانیه‌ای، خواستار تعویض لباس کاروان ورزشی این کشور در رقابت‌های المپیک یورو ۲۰۱۶ شده‌اند.

به گزارش “ورزش سه”، البسه مردان این تیم با کت و شلواری طوسی رنگ و ضخیم، پیراهن سفید و کروات قرمز رنگ طراحی شده است. همچنین لباس بانوان این تیم متشکل از یک پیراهن بسیار بلند سفید تا مچ پا و یک ژاکت قرمز رنگ است.

نکته ای که بسیار مورد انتقاد مردم این کشور قرار گرفته، گرم بودن این البسه، با توجه به فصل تابستان ریو و دمای بالای احتمالی کشور برزیل است.

وزیر امور خارجه سابق گرجستان در این رابطه گفت: این طراحی نه ورزشی است و نه ربطی به فرهنگ گرجستان دارد. انگار که تنها هدف طراحان از چنین لباسی، حفظ ورزشکاران ما از ویروس زیکا است.

 

 

یکی از رهبران مجلس این کشور نیز عنوان داشت که لباس المپیک باید زیبا، جوانانه و جذاب طراحی شود.

اما طراح این لباس در دفاع از این البسه گفت: این طراحی نشاندهنده فرهنگ گذشته کشور ماست و مایه تاسف است که بسیاری از افراد از گرجستان قدیم فاصله گرفته اند.

یکی از اساتید روزنامه نگاری نیز این البسه را به لباس های راهبه های مذهبی تشبیه کرد و به نظر می رسد مردم این کشور نیز موافق این البسه برای کاروان تیم ملی کشورشان در مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ نباشند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس