تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۴

تعدادی از دانشجویان معترض نسبت به سفر فابیوس وزیرامورخارجه فرانسه به تهران صبح امروز چهارشنبه مقابل درب فرودگاه مهرآباد تهران تجمع کردند.

به گزارش گذارنیوز  به نقل از فرارو، صبح امروز و پیش از ورود لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه به تهران تعدادی از دانشجویان معترض به سفر وی مقابل فرودگاه مهرآباد جمع شدند و با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به سفر فابیوس به تهران اعتراض کردند.

پلاکاردهای دانشجویان مضامینی همچون «ایدز، هدیه فرانسه به ایران»، « بعد از ۳۰ سال کدام جنایت است؟ تسخیر جاسوس خانه یا انتقال ایدز»، « نه می بخشیم، نه فراموش می‌کنیم»، «فرانسه و آمریکا، سروته تحریم‌ها»، « فابیوس نوکر آمریکا، جاسوس اسرائیل»، «سلطان ایدز خوش نیامدی» دارد. به گفته خبرنگاران حاضر در محل این تجمع پیش از ورود فابیوس با دخالت ماموران انتظامی پایان یافت.

 

نظرات شما
  1. دانشجو نبودند آنها کارمندان شهرداری صفادشت بودند که ارباب رجوع را رها کرده و ۵۰ نفر دسته جمعی در آن مراسم شرکت جسته بودند و اضافه کاری و حق ماموریت هم گرفته بودند.استاندار تهران باید جواب دهد که شهردار صفادشتی که حکمش به امضای استاندار می باشد چگونه از بیت المال مسلمین این حرکت را سازمان داده

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس