تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴

موحدی کرمانی می گوید: آمریکا می‌خواهد در مجلس و خبرگان نفوذ کند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: تصور نکنید مردم همین طور رای در صندوق می‌اندازند مردم ما عموما با بصیرت هستند.

به گزارش “گذارخبر”  آیت الله موحدی کرمانی در دیدار با اعضای شورای عالی جبهه ایستادگی ایران اسلامی به شرایط اصولگرایی اشاره کرد و افزود: هرچه زمان می‌گذرد بیشتر پی می‎بریم که اصولگرایی در جامعه سیاسی ما هم ریشه‌دار است و هم توسعه یافته است و اصولگرایان نیروهای انقلابی هستند که دغدغه اعتلای نظام و کشور و یاری رهبری را دارند.
وی ادامه داد: تلاش کنید کسانی را که فریب خورده‌اند بیدار کنید؛ کسانی باید به مجلس بروند که پیرو رهبری باشند و اسیر نفوذ دشمن نشوند.

دبیر کل جامعه روحانیت به نفوذ دشمن اشاره کرد و گفت: آمریکا می‎خواهد در مجلس شورای اسلامی و اگر بتواند در مجلس خبرگان نفوذ کند و هر دو نفوذ بسیار خطرناک است. در این شرایط اگر کسی آماده شود و ندای هل من ناصر قرآن را پاسخ دهد بسیار ارزشمند است.

در این دیدار حجت‌الاسلام حبیبی دبیرکل جبهه ایستادگی با اشاره به فلسفه تاسیس جبهه ایستادگی گفت: جبهه ایستادگی ایران اسلامی در سال ۱۳۸۸ و در شرایطی تشکیل شد که برخی از خواص مشی افراط و تفریط را در پیش گرفتند و این جبهه با هدف تبیین منویات رهبر معظم انقلاب و با محور قرار دادن اخلاق گرایی و اعتدال در فعالیت های سیاسی وارد فضای سیاسی کشور شد.

وی افزود: جبهه ایستادگی در انتخابات قبلی مجلس و شوراها نیز فعالیت گسترده‌ای داشت که از این رهگذر در انتخابات مجلس نهم ۴۰نفر از نفرات اختصاصی این جبهه از استان های کشور در انتخابات موفق شدند.

حبیبی از استان اردبیل به عنوان یکی از فعالترین دفاتر استانی جبهه یاد کرد و گفت: شعبه جبهه ایستادگی در استان اردبیل نقش ممتازی در فعالیت‌های سیاسی این استان دارد و از مهمترین فعالیت‌های آنها می توان به فرخوانی عمومی و برگزاری تجمعات در حمایت از ابعاد سیاسی نظام اسلامی اشاره کرد.

همچنین در این دیدار کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز ایران اسلامی، بیادی دبیرکل حزب آبادگران جوان، رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، پیریایی معاون سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی و نیکی ملکی از حزب نیک اندیشان جوان طی سخنانی تاریخچه و نوع اهداف و فعالیت ها و نیز نحوه مشارکت در فضای سیاسی کشور را بیان کردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس