تاریخ انتشار: ۱۶ آبا ۱۳۹۴

حجت الاسلام زائری در اینستاگرام خود با شرح حادثه ای که برای خودش رخ داده نوشت:

اظهار نظر جالب روحانی معروف درباره وقایع سال 88+ عکس

دیدم سه ماشین پژو به سرعت ویراژ دادند و رفتند. بعد هم از در ورودی یک ساختمان متعلق به […] داخل شدند. خواستم ببینم که ماشین متعلق به چه کسی بوده که جلوی ماشین من را گرفتند و یکی از تیم حفاظت با عصبانیت از ماشین بیرون پرید جلو آمد و ظاهرا من را شناخت و خیلی عذرخواهی کرد به این توجیه که ببخشید بچه ها شما را نشناخته اند ! گفتم چه فرقی می کند ، من هم یک شهروند عادی ! این رفتار غلط است و غیر اسلامی ست! خواهش کرد که بروم و ببخشایم و کوتاه بیایم … بی خیال شدم چون می دانم این رفتار از اکثر مسوولان کشور عادی است ! احتمالا آن آدم […]ى هم که توی ماشین وسط نشسته بود با امثال همین راهپیمایی پریروز به استمرار قدرتش اطمینان یافته که این طور ترکتازی می کند ! پس از من چه برمی آید ؟

فقط به دوستانی که در حوادثی مثل فتنه ٨٨ دنبال دست آمریکا و انگلیس می گردند عرض می کنم که توطئه اجنبی با این زمینه های منفی تکمیل می شود. اصلا اختلاس و فساد و ظلم و رشوه و ربا و …. هیچ ، فقط کافی است مثل این مسأله امشب من شبی تنها و تنها یک مورد در تهران رخ دهد ، در فتنه ٩٨ ببینید چه قدر آدم زمینه فریاد زدن و تظاهرات کردن دارند ؟! ببینید چه قدر عقده های متراکم و غصه های فشرده شده بری انفجار آماده می شود !

دوستان عزیز و انقلابی ! نفوذ بیگانه همین رفتارهای غلط و زورگویی های بی سروصداست که هیچ کدام را به شمار نمی آوریم و تا کسی هم به آنها اعتراض کند صدتا برچسب ضدانقلاب و بی دین و دشمن و غیرخودی به او می زنیم.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس