تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نخست وزیر عراق با اظهار تعجب از سخنان اخیر رئیس جمهور ترکیه دربارۀ آزادسازی شهر موصل، تأکید کرد که ترکیه هیچ نقشی در عملیات ضد داعش ندارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه العالم، “حیدر العبادی” روز سه شنبه با بیان این موضوع در جمع خبرنگاران در بغداد گفت: از وجود نیروهای ترکیه […]

[ad_1]

نخست وزیر عراق با اظهار تعجب از سخنان اخیر رئیس جمهور ترکیه دربارۀ آزادسازی شهر موصل، تأکید کرد که ترکیه هیچ نقشی در عملیات ضد داعش ندارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه العالم، “حیدر العبادی” روز سه شنبه با بیان این موضوع در جمع خبرنگاران در بغداد گفت: از وجود نیروهای ترکیه (در خاک عراق) استقبال نمی شود، و ما نمی خواهیم که با این نیروها درگیر شویم.
العبادی با درخواست از ترکیه برای خارج کردن نیروهای خود از عراق، تأکید کرد: حضور نیروهای ترکیه، تلاش‌های ما برای نبرد با داعش را با مشکل مواجه کرد.
سومریه نیوز نوشت، “ابراهیم جعفری” وزیر امورخارجه عراق در ۱۸ سپتامبر (۲۸ شهریور) با اظهار تعجب از اظهارات “مولود چاووش اوغلو” همتای ترکیه‌ای خود مبنی بر تصمیم ترکیه برای عملیات نظامی در عراق شبیه به عملیات این کشور در سوریه؛ تأکید کرده بود که عراق با هرگونه عملیات نظامی در مناطق مرزی بدون اطلاع بغداد مخالف است.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس